Подождите пожалуйста, идет поиск
Подписаться на рассылку вакансий

Вакансии (1-15 из 882):

Робота в Голандії для жінок - покоївка

Праця за кордоном у західній Європі - Нідерланди. Вакансії для жінок: посада - Покоївка апартаментів у Амстердамі або Мальті. Обов'язки: прибирання з дотриманням інструкцій і встановленого порядку заміни білизни, вміння користуватись технічними засобами прибирання для миття і чищення..  

Робота в Чехії для жінок. Без досвіду

Вакансії за кордоном для жінок - прибирання різних приміщень та території. Вимоги до працівниць: потрібні жінки від 20 до 45 років, досвід не потрібен - різноробочі, бажання працювати, шенген віза. Обов’язки працівника: прибирання різних..  

Работа за границей в Польше на Пекарне

Трудоустройство за рубежом - Польша, вакансия для Пекарей. Работа на производстве хлебобулочных и мучно-кондитерских изделий. Вакансия для мужчин (парней) - Требования к кандидатам: возраст от 25 лет (желательно), без особых жалоб на здоровье..  

Работа за границей в Чехии, работники на кухне

Вакансии за рубежом для женщин - работник на кухне без опыта. Требования к работницам: требуются женщины от 20 до 45 лет, опыт не требуется - разнорабочие, желание работать, шенген виза. Обязанности работника: помощник на кухне, нарезка салатов..  

Робота в Польщі для жінок, на рибному заводі

Робота за кордоном, вакансії на рибному заводі. Потрібні жінки від 20 до 45 років. Опис та обовязки виконуваних робіт: розморожування рибних блоків, розкладання в пакети риби, контроль за роботою машини що завертає в плівку, контроль за роботою машини що клеїть етикетки..  

Работа в Праге женщины, мужчины на мясокомбинат. Чехия

Работа за рубежом в Европе - Чехия, вакансии для мужчин, женщин, семейных пар - мясокомбинат. Требования к кандидатам: работники - парни (мужчины) от 20 до 50 лет, девушки (женщины) от 20 до контакты скрыты лет..  

Работа в Польше для семейных пар, помошники

Набор работников в Гостинично-развлекательный комплекс - 4 работника. Трудоустройство за рубежом в восточной Европе - Польша. Вакансии для 2 семейных пар (необязательно), или для мужчин или женщин - разные обязанности. Труд - помощь в..  

Робота за кордоном з контрактом для чоловіків - США
открыта вчера, Украина

Працевлаштування за кордоном в штатах - Америка, працівники на фабрику морепродуктів. Вакансії для чоловіків, місце праці USA, Портланд з робочим контрактом від Міністерства праці громадян США і іноземців на 1 рік та з правом продовження..  

Работа в Нидерландах, вакансии для женщин

Работа за рубежом в западной Европе - Нидерланды. Вакансии для женщин: должность - Горничная апартаментов в Амстердаме или Мальте. Обязанности: уборки с соблюдением инструкций и установленного порядка замены белья-умение пользоваться техническими средствами уборки для мытья и чистки..  

должность

введите название должности
город

введите название города

301 Moved Permanently


nginx/1.13.5
" target="_blank"> Искать!
Робота в Польщі - кухар, жінки

Вакансії за кордоном у східній Європі для жінок - Кухар, шеф-кухар. 1. Пропозиція роботи - 2. Кількість осіб на посаду 2 3. Опис роботи (сфера обов'язків): • Приготування та естетичний вигляд страв • Контроль, якості страв • Контроль запасів і складання замовлень..  

Робота за кордоном в Польщі для жінок - Варшава

Вакансія за кордоном у Польщі для жінок - Няня опікун (догляд за старенькою жінкою). Завдання - обовязки працівника: Няня - Супроводжуючого (опікун) полягає в догляді за людиною похилого віку (старим чи хворим), яка не в змозі сама забезпечити себе і свої потреби..  

Робота в Німеччині - Кухарі та помічники

Праця за кордоном в Німеччині для чоловіків та жінок, Європа - Кухар та помічники кухаря. Вимоги до працівників Кухарів: молоді дівчата-жінки чи хлопці-мужчини віком від 25 до 50 років які мають досвід праці в харчових закладах (документально затверджено від 1 рік)..  

Робота в Норвегії - кухар

Вакансія за кордоном для жінок - кухар. Опис та обовязки виконуваних робіт: праця у їдальнях, кейтерингу, готелях. Кандидат отримує місце праці залежно від досвіду та навичок. Вимоги до кандидата: наявність диплому кухаря, знання англійської мови..  

Робота в Ізраїлі для жінок, різноробочі на виробництво

Праця за кордоном в Азії - Ізраїль, пакувальники - комплектувальники овочів та фруктів на виробництві. Вакансії для жінок - комплектування овочів та фруктів (різноробочі - працівники без досвіду). Вимоги до працівниць пакувальниці - комплектувальниці: молоді..  

Работа в Чехии, вакансии для женщин в Праге - горничная

Работа за рубежом в Европе - Чехия, вакансии для женщин - работник отеля (горничная), с рабочей визой (Польская национальная тип D). Требования к работникам: молодые девушки - женщины в возрасте от 20 до 45 лет, нужно - понимание технологии..