Подождите пожалуйста, идет поиск
Подписаться на рассылку вакансий

Вакансии (1-15 из 1153):

Робота для зварювальників в Європі

Праця за кордоном в Європі: Бельгія, Чехія - вакансії для чоловіків. Зварювальники методом mig-mag-tig (аргон та порошковим методом). Бельгія - вимоги: бажано - наявність свідоцтва для підтвердження кваліфікації та наявність дозволу для..  

Праця в Чехії - різноробочі на фабрику на Чеській візі

Вакансії за кордоном у Європі на Чеських візах. Допомога з оформлення документів для відкриття Чеської робочої візи, запрошення на роботу, страхівка, вакансія для чоловіків - різноробочий на завод. Потрібні хлопці-мужчини від 20 до 40 (45) років..  

Работа в Польше для разнорабочих на Мазовию

Вакансии за рубежом в восточной Европе для мужчин, женщин и семейных пар - разнорабочие. Требования к кандидатам на должность: девушки-женщины от 20 до 50 лет, ребята-мужчины от 20 до 50 лет, подвижность, мануальные способности, аккуратность и трудолюбие..  

Робота в Польщі для жінок та сімейних пар

Вакансії за кордоном у східній Європі для жінок (можна сімейні пари) - різноробочі на завод. Вимоги до кандидатів на посаду: від 20 до 50 років, рухливість, акуратність та працьовитість, без особливих скарг на здововя, добрий зір, уміння добре розрізняти кольори..  

Робота за кордоном, Польща, праця в теплиці для Українців
открыта сегодня, Польша, Сумы, Полтава, Николаев, Киев

Працевлаштування за кордоном для жінок, чоловіків та сімейних пар, вакансії - в теплиці з помідорами - різна робота (досвід не потрібен). Потрібні працівники: від 20 до 50 років, робота погодинна 10-12 год. Вимоги до кандидатів: розвинені мануальні здібності - рухливість..  

Робота в Польщі, на будівництві - Плиточники

Робота за кордоном. Вакансії за кордоном для чоловіків - будівельно-ремонтні роботи. Вимоги до кандидатів: знання технології оздоблювальних робіт, викладка плитки на стіну та підлогу. Опис і обов'язки виконуваних робіт: виконання..  

Робота в Польщі - столяр

Працевлаштування за кордоном - Польща, Працівники в столярний цех та на стрічкову пилораму. Вакансії для - чоловіків (мужчин). Праця на підприємстві з виготовлення трун та скринь для промисловості. Вік від 20 років (бажано), без особливих скарг на здоров'я..  

Робота за кордоном в Польщі, будівельники, бетонщики

Робота, праця за кордоном для чоловіків: бетонщики, муляри-штукатури, будівельні та ремонтні роботи. Вимоги до кандидатів: досвід роботи муляром та штукатуром, знання своїх обовязків, бажано базова польська, робоча віза. Потрібні особи для ремонту гідроспоруд (шлюзи) на дамбах озер..  

Праця в Польщі - виробництво вікон

Вакансії за кордоном у східній Європі для мужчин - різноробочі на виробництво. Вимоги до кандидатів на посаду: хлопці-мужчини від 20 до 40 років, рухливість, акуратність та працьовитість, без особливих скарг на здововя, бажання навчитися даній роботі..  

должность

введите название должности
город

введите название города

301 Moved Permanently


nginx/1.13.5
" target="_blank"> Искать!
Робота в Естонії для будівельників - штукатури

Праця за кордоном у Прибалтиці - внутрішні будівельно-ремонтні роботи. Штукатури - праця на будовах. Опис і обовязки виконуваних робіт: виконання стандартної роботи під час обштукатурювання поверхонь та ремонту штукатурки. Вимоги до кандидата по вакансії: вік 25 - 55 років..  

Работа в Чехии для женщин, разнорабочие, завод в Праге

Вакансии - женщины-девушки по возрасту до 35 (45) лет, опыт работы не требуется (разнорабочие - работники без надлежащего опыта или умений), желание работать, рабочая виза (Польская национальная тип D) или паспорт гражданина ЕС, знание чешского..  

Праця в Польщі - Пилорама

Вакансії за кордоном у східній Європі для мужчин - різноробочі на Пилораму. Період роботи: від 9 січня, мінімум на 3 місяці з довгостроковою перспективою. Вимоги до кандидатів на посаду: хлопці-мужчини від 20 до 40 років, рухливість та працьовитість..  

Работа за границей в Польше на Пекарне

Трудоустройство за рубежом - Польша, вакансия для Пекарей. Работа на производстве хлебобулочных и мучно-кондитерских изделий. Вакансия для мужчин (парней) - Требования к кандидатам: возраст от 25 лет (желательно), без особых жалоб на здоровье..  

Робота в Польщі для чоловіків, дорожні роботи

Вакансії за кордоном для чоловіків, різноробочі з ремонту та будівництву доріг. Вимоги до кандидатів: працьовитість, фізична витривалість - готовність до фізичної роботи, досвід на дорожніх роботах в Україні чи де інде, знання своїх обовязків..  

Работа в США на складе - маркировщик на склад

Вакансии для мужчин в Америке - США, работа на складе - маркировщики на склад. Мужчины-мужчины от 25 до 45 лет, Иметь законченное высшее образование, или иметь опыт работы в подобной сфере, возможно у разных работодателей. Хорошая физическая..