Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій в Ужгороді

Вакансії в Ужгороді (1-15 з 201):


Фрезеровщики в Польшу
відкрита зараз, Київ, Житомир, Луцьк, Львів, Ужгород 16000 ГРН

Для работы в Польше (г. Быдгощ) требуются фрезеровщики ЧПУ (3 человека) (работа на станках MAЗАЗ, ХААС с прграммой FANUK и WIZJA-WAITE,MAZATRA,NAYDEN), з/п от 15 зл, 220-250 часов в месяц, жилье по 2-3 человека (TV,Internet), питание за..  

Робота в Чехії для чоловіків, працівники на складах

Вакансії за кордоном для чоловіків - праця на великих складах. Вимоги до кадидатів: потрібні мужчини від 20 до 35 років, володіння компютером на рівні простого користувача, бажання працювати у команді, робоча віза (Польська-національна). Обов’язки на великих складах: сканування..  

Сварщики полуавтоматом, мужчины, Польша.

Работа за рубежом для сварщиков полуавтоматом. Необходимые навыки и требования: наличие свидетельства для подтверждения квалификации (обязательно!), специалисты со стажем работы сварщиком металлических конструкций и знание своих обязанностей не менее 2 лет..  

Робота за кордоном в Польщі для різноробочого

Вакансії за кордоном для чоловіків - ремонт залізничної колії. Вимоги від кандидата: працьовитість, фізична витривалість - готовність до фізичної роботи, робоча віза (Польска-національна). Опис та обовязки виконуваних робіт: утримання й ремонт залізничної колії..  

Робота в Чехії для чоловіків та жінок

Праця у Європі. Вакансії за кордоном для чоловіків і жінок. Чоловіки - прибирання та території Автотехнікою. Жінки - прибирання різних приміщень та території. Вимоги до чоловіків: потрібні чоловіки без вікових обмежень - здатність та готовність працювати..  

Робота в Польщі Плиточники на будівництво

Робота на будівництві, в Польщі. Будівельники на будівельні роботи в Польщу потрібні: Вакансії за кордоном для чоловіків. Вимоги до кандидатів: знання технології оздоблювальних робіт, викладка плитки на стіну та підлогу. Опис і обов'язки..  

Робота в Польщі, на будівництві - Плиточники

Робота за кордоном. Вакансії за кордоном для чоловіків - будівельно-ремонтні роботи. Вимоги до кандидатів: знання технології оздоблювальних робіт, викладка плитки на стіну та підлогу. Опис і обов'язки виконуваних робіт: виконання..  

Різноробочий на залізничній колії, Робота в Польщі

Вакансії за кордоном для чоловіків - ремонт залізничної колії. Вимоги від кандидата: працьовитість, фізична витривалість - готовність до фізичної роботи, польська - середній рівень, робоча віза (Польска-національна). Опис та обовязки виконуваних робіт: утримання й ремонт залізничної колії..  

Робота в Польщі, для жінки в теплицях

Вакансія за кордоном, праця в теплиці - фізична робота. Потрібні жінки: від 20 до 50 років, робота погодинна 10-12 год. Оплата 7 злотих година нетто + обід. Робочий місяць: квітень-травень 300-350 годин. Житло від роботодавця. Район..  

" target="_blank" title="Работа По Украине">
должность

введите название должности
город

введите название города
here" target="_blank"> Искать!
Робота за кордоном, електромеханіки - електромонтери

Робота в Польщі на заводі, для чоловіків. Вакансії для "МАЙСТРІВ - УНІВЕРСАЛІВ". Вимоги до кадидатів: потрібні чоловіки вік до 55 років. Система оплати праці - оплата погодинна. Опис та обовязки для спеціалістів: майстри..  

Працівники на склад, робота в Чехії

Вакансії за кордоном в Чехії для чоловіків - праця на великих складах. Вимоги до кадидатів: потрібні мужчини від 20 до 35 років, володіння компютером на рівні простого користувача, бажання працювати у команді, робоча віза (Польська-національна..  

Работа в Чехии для мужчин на складе с венгерским паспортом
відкрита зараз, Луцьк, Рівне, Ужгород, Чернівці

Вакансии за границей для мужчин, Чешская республика - работники без опыта. Требования к кандидатам: требуются мужчины - парни до 35 лет, свободное владение украинским или русским языком, владение компьютером на уровне простого пользователя..  

Работа в Чехии для мужчин, работа в поле покос травы

Работа за рубежом, Чехия, вакансии для мужчин. Высокооплачиваемая работа для косарей травы. Требования к кандидатам: владение ручной косой, работники с опытом и умением косить траву, физическая выносливость, рабочая виза (польская национальная)...  

Работа в Чехии для мужчин на складе с румынским паспортом

Вакансии за границей для мужчин, Чешская республика - работа на крупных складах. Требования к кандидатам: требуются парни - мужчины от 20 до 35 лет, свободное владение украинским или русским языком, владение компьютером на уровне простого пользователя..  

Робота за кордоном в Польщі для жінок, різноробочі

Праця за кордоном. Робота для жінок - різноробочі, працівники без досвіду. Вакансії у теплицях та збір печериць Робота в теплиці з помідорами - різноробочі, працівники без досвіду. Потрібні робітники за віком: від 20 до 50 років, робота..