Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій в Ужгороді

Вакансії в Ужгороді (1-15 з 333):

Робота в Чехії для чоловіків, працівники на складах

Вакансії за кордоном для чоловіків - праця на великих складах. Вимоги до кадидатів: потрібні мужчини від 20 до 35 років, володіння компютером на рівні простого користувача, бажання працювати у команді, робоча віза (Польська-національна). Обов’язки на великих складах: сканування..  

Сварщики полуавтоматом, мужчины, Польша.

Работа за рубежом для сварщиков полуавтоматом. Необходимые навыки и требования: наличие свидетельства для подтверждения квалификации (обязательно!), специалисты со стажем работы сварщиком металлических конструкций и знание своих обязанностей не менее 2 лет..  

Робота за кордоном в Польщі для різноробочого

Вакансії за кордоном для чоловіків - ремонт залізничної колії. Вимоги від кандидата: працьовитість, фізична витривалість - готовність до фізичної роботи, робоча віза (Польска-національна). Опис та обовязки виконуваних робіт: утримання й ремонт залізничної колії..  

Робота в Чехії для чоловіків та жінок

Праця у Європі. Вакансії за кордоном для чоловіків і жінок. Чоловіки - прибирання та території Автотехнікою. Жінки - прибирання різних приміщень та території. Вимоги до чоловіків: потрібні чоловіки без вікових обмежень - здатність та готовність працювати..  

Робота в Польщі Плиточники на будівництво

Робота на будівництві, в Польщі. Будівельники на будівельні роботи в Польщу потрібні: Вакансії за кордоном для чоловіків. Вимоги до кандидатів: знання технології оздоблювальних робіт, викладка плитки на стіну та підлогу. Опис і обов'язки..  

Работа за границей в Литве, маляр-штукатур
відкрита сьогодні, Прибалтика, Луцьк, Львів, Ужгород, Київ

Работа за границей в Европе, вакансии для мужчин на внутренние работы - маляр-штукатур. Сотрудники: возраст 20 - 55 лет, хорошая физическая форма, ответственность, опыт работы на стройке специалистом - мастером (покраска-шпатлевка), знание литовского языка приветствуется..  

Работа в Израиле для мужчин, автомойщик без опыта
відкрита сьогодні, Ізраїль, Житомир, Чернівці, Ужгород, Київ

Работа за границей в Азии - Израиль, работник автомойки. Вакансия для мужчин - мойщик автотранспорта. Требования к работникам: требуются молодые люди в возрасте от 20 до 45 лет без вредных привычек, работник без специального опыта (желательно с опытом)..  

Работа за рубежом в Польше для женщин - Варшава

Вакансия за границей в Польше для женщин - Няня опекун (уход за старенькой женщиной). Задачи - обязанности сотрудника: Няня - Сопровождающего (опекун) состоит в уходе за человеком преклонного возраста (старым или больным), которая не в состоянии сама обеспечить себя и свои потребности..  

Робота в Польщі для жінок, кухар

Вакансія за кордоном для жінок - кухарка (працівник кухні). Вимоги до кандидата на посаду: жінки від 45 - 55 років які мають досвід куховарити - жінки які є господинями у себе в дома на кухні і знають обовязки своєї роботи, бажано базова польська мова..  

должность

введите название должности
город

введите название города

301 Moved Permanently


nginx/1.13.5
" target="_blank"> Искать!
Робота в Польщі, на будівництві - Плиточники

Робота за кордоном. Вакансії за кордоном для чоловіків - будівельно-ремонтні роботи. Вимоги до кандидатів: знання технології оздоблювальних робіт, викладка плитки на стіну та підлогу. Опис і обов'язки виконуваних робіт: виконання..  

Різноробочий на залізничній колії, Робота в Польщі

Вакансії за кордоном для чоловіків - ремонт залізничної колії. Вимоги від кандидата: працьовитість, фізична витривалість - готовність до фізичної роботи, польська - середній рівень, робоча віза (Польска-національна). Опис та обовязки виконуваних робіт: утримання й ремонт залізничної колії..  

Робота в Польщі, для жінки в теплицях

Вакансія за кордоном, праця в теплиці - фізична робота. Потрібні жінки: від 20 до 50 років, робота погодинна 10-12 год. Оплата 7 злотих година нетто + обід. Робочий місяць: квітень-травень 300-350 годин. Житло від роботодавця. Район..  

Робота за кордоном, електромеханіки - електромонтери
відкрита сьогодні, Польща, Черкаси, Ужгород, Полтава, Львів

Робота в Польщі на заводі, для чоловіків. Вакансії для "МАЙСТРІВ - УНІВЕРСАЛІВ". Вимоги до кадидатів: потрібні чоловіки вік до 55 років. Система оплати праці - оплата погодинна. Опис та обовязки для спеціалістів: майстри..  

Работа за границей для мужчин, каменщики - Литва
відкрита сьогодні, Львів, Полтава, Прибалтика, Ужгород, Київ

Работа за рубежом в Литве, вакансии для мужчин - каменщики, строительные работы. Требования к кандидатам: возраст 20 - 55 лет, хорошая физическая форма, без особых жалоб на здоровье, ответственность, опыт работы на стройке специалистом - мастером..  

Працівники на склад, робота в Чехії

Вакансії за кордоном в Чехії для чоловіків - праця на великих складах. Вимоги до кадидатів: потрібні мужчини від 20 до 35 років, володіння компютером на рівні простого користувача, бажання працювати у команді, робоча віза (Польська-національна..