Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій

Вакансії (106-120 з 1141):

Робота в Польщі для жінок, прибирання

Праця за кордоном в Польщі для жінок, прибиральниця в Готель. Вимоги: потрібні молоді жінки віком 20 до 45 років. Обовязки: відповідальність та бажання працювати, мінімальне знання польської мови, добре та швидке обслуговування номерів..  

Робота в Польщі для чоловіків, автомат-електрик

Робота в Польщі, Електрик автоматичної лінії Вакансія за кордоном. Від кандидатів очікуємо: освіти по електриці, автоматичних ліній (електрик-автоматик), знання PLC SIEMENS S5 і S7 до ступеня, що дозволяє діагностувати правильну роботу обладнання..  

Робота за кордоном в Польщі на автопогрузчику
відкрита зараз, Київ, Запоріжжя, Рівне, Суми, Польща

Вакансія за кордоном для чоловіків - оператор навантажувача. Місце роботи: Великий комплекс. Від кандидатів очікуємо: як мінімум 2-річний досвід роботи, права та наявність досвіду - дозвіл для експлуатації навантажувачів, мінімум професійної освіти (середня школа)..  

Робота в Польщі, ремонт і будівництво - дорожні роботи

Вакансії за кордоном для чоловіків, різноробочі з ремонту та будівництву доріг. Вимоги до кандидатів: працьовитість, фізична витривалість - готовність до фізичної роботи, досвід на дорожніх роботах в Україні чи де інде, знання своїх обовязків..  

Робота в Польщі для чоловіків, будівельники, універсали

Вакансії за кордоном для чоловіків, робота на будові: муляри, муляри-штукатури, гіпсокартонщики, фасадщики, плиточники. Обов’язки майстрів: Муляри - мурувати стіни, зовнішні та внутрішні перестінки. Вимоги: досвід роботи та знання своїх обовязків..  

Робота в Ізраїлі для жінок

Робота за кордоном для жінок - прибирання приміщень, будинків, офісів, квартир. Робочі обов'язки: миття підлоги, сходів, площадок, натирання зеркал, меблів, дверей, прибирання зовнішньої території даного вам обєкта, бажання працювати. Може бути не тільки прибирання..  

Робота в Чехії для жінок. Без досвіду

Вакансії за кордоном для жінок - прибирання різних приміщень та території. Вимоги до працівниць: потрібні жінки від 20 до 45 років, досвід не потрібен - різноробочі, бажання працювати, шенген віза. Обов’язки працівника: прибирання різних..  

Робота в Чехії для жінок. Різноробочий на кухні
відкрита зараз, Чехія

Вакансії за кордоном для жінок - працівник на кухні без досвіду. Вимоги до працівниць: потрібні жінки від 20 до 45 років, досвід не потрібен - різноробочі, бажання працювати, шенген віза. Обов’язки працівника: помічник на кухні, нарізання салатів..  

Робота в Чехії для жінок, чоловіків, сімейних пар

Вакансії за кордоном для жінок, чоловіків, сімейних пар в ковбасному цеху. Необхідні уміння: працівники без досвіду, різноробочі, знання мови не обов’язкове (досвід в даній сфері вітається). Вимоги: вік 20 - 50 років, без особливих скарг на здоров'я..  

" target="_blank" title="Работа По Украине">
должность

введите название должности
город

введите название города
here" target="_blank"> Искать!
Робота в Празі для чоловіків, Чехії для мулярів, будівельники
відкрита зараз, Київ, Львів, Італія, Польща, Чехія

Вакансії за кордоном для чоловіків - муляри, праця на будовах. Необхідні уміння: реконструкція будови, перебудова та мурування будинків - різні обєкти, внутрішні будівельно - ремонтні роботи на обєкті... Обов’язки майстрів: мурувати стіни..  

Робота в Празі для чоловіків, плиточники, облицювальники, Чехія

Вакансії за кордоном для чоловіків - плиточники, праця на будовах. Необхідні уміння: знання технології оздоблювальних робіт, викладка плитки на стіну та підлогу, стяжка, внутрішні роботи з реконструкції стін чи підлоги у будинках - різні..  

Робота в Чехії, різноробочі, праця на будові

Праця за кордоном для чоловіків - різноробочі на будівельні майданчики. Вимоги до кандидатів: вік 20 - 35 років (бажано), хороша фізична форма, без особливих скарг на здоров'я, відповідальність, досвід роботи на будові різноробом чи помічником майстра..  

Робота за кордоном у Чехії, сантехнік

Вакансія за кордоном для чоловіків, сантехнік - спеціаліст. Необхідні уміння: робітник - який займається наладкою та ремонтом сантехнічного обладнання. Виконує ремонт та монтаж систем опалення, водопостачання, каналізації, газопостачання..  

Робота в Чехії для жінок. Прага, Брно

Вакансії за кордоном для жінок - різноробочий без досвіду на кухні. Вимоги до кандидаток: потрібні дівчата - жінки від 20 до 45 років, досвід не потрібен, акуратність та працьовитість, бажання працювати. Мова українська та російська (район Брно). Чешська мова мінімум..  

Робота в Чехії для жінок, прибирання без досвіду

Вакансії за кордоном для жінок - прибирання території приміщення. Вимоги до кадидаток: потрібні жінки від 20 до 45 років, досвід не потрібен, бажання працювати. Мова українська та російська (район Брно). Чешська мова мінімум, нижче..