Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій

Вакансії (106-120 з 1232):

Єлектромонтери в Польщу
відкрита зараз, Україна, всі регіони 800 USD

Потрібні єлектромонтери, робота по монтажу внутрішніх єлектромереж. Робота в Центральній Польщі. Обовязково з досвідом роботи. Оплата відрядна. 10-12 годин робочий день, 5.5 днів робочий тиждень. Середня платня в діапазоні 1000 доларів на місяць..  

Зварювальники в Польщу
відкрита зараз, Польща 850 USD

Потрібні зварювальники: напівавтоматичне зварювання, та ручне, метода 135/136, 111. Та спеціалісти по зварюванню аргоном. Робота в містах Варшава та Познань . Обовязково з досвідом роботи. Оплата відрядна. 10-12 годин робочий день,..  

Зварювальники в Чехію
відкрита зараз, Польща 800 USD

Потрібні маляра для фарбування вагонів. Робота в Центральній Польщі. Обовязково з досвідом роботи. Оплата відрядна. 10-12 годин робочий день, 5.5 днів робочий тиждень. Середня платня в діапазоні 1000 доларів на мясяць, при умові виконання..  

Покоївки до Польщі
відкрита зараз, Польща 750 USD

Потрібні жінки для роботи в Польщі покоївками. Місце роботи-Warszawa, Poznan. Прибирання покоїв в готелях. Зарплата в місяць в діапазоні від 600-700 доларів в єквіваленті, в залежності від кількості робочих годин та днів, обєму виконуваної роботи. 10-12 годин робочий день..  

Працівники на м'ясокомбінат до Польщі
відкрита зараз, Польща 750 USD

Потрібні жінки, чоловіки та сімейні пари для роботи на мясокомбінаті в Польщі. Місце роботи- в околицях Poznan. Всі спеціальності в даній галузі. З досвідом роботи в цій сфері та без нього. Зарплата в місяць в діапазоні від 650-850 доларів в єквіваленті..  

Сільськогосподарська робота в Польщі
відкрита зараз, Польща 700 USD

Потрібні жінки, чоловіки та сімейні пари для роботи в сільсько господарському секторі в Польщі. Місце роботи- в околицях Poznan. Збір врожаю, робота в теплицях, догляд за худобою, робота на полях. З досвідом роботи в цій сфері та без..  

Кухарі й офіціантки до Польщі
відкрита зараз, Польща 750 USD

Потрібні повара з досвідом роботи, польська на европейська кухня. Бажано базовий рівень польської мови. Зарплата від 2000-2200 злотих, житло та харчування за рахунок працедавця. Офіціантки- з досвідом роботи, базовий рівень польської мови. Зарплата від 2000-2200 злотих..  

Швачки в Польщу
відкрита зараз, Польща 700 USD

Потрібні швачки, робота по пошиву спецодягу, цех по виготовленню мягких меблів. Район Poznan. Пошив чоловічого та жіночого вбрання. Робота в Bydgoszcz . Обовязково з досвідом роботи. Оплата відрядна. 10-12 годин робочий день, 5.5 днів..  

Робота в Чехії без кваліфікації
відкрита зараз, Польща 800 USD

Робота в Чехії без кваліфікації: Комірник на склад «Теско» Місце праці: Пострижин(Postřižin) , Чехія Вимоги: - Досвід роботи на складі зі сканером (Gladiator) – бажаний - Навики керування рохлою (ручний електровізок) - Хороша фізична форма..  

" target="_blank" title="Работа По Украине">
должность

введите название должности
город

введите название города
here" target="_blank"> Искать!
Робота на навантажувачі в Польщі
відкрита зараз, Київ 850 USD

Потрібні працівники на навантажувач (Wózek widłowy до 1.5 тонн) Місце роботи-Białystok. З досвідом роботи. Зарплата від 8-9 злотих за годину, в місяць в діапазоні від 750-800 доларів в єквіваленті, в залежності від кількості досвіду роботи..  

Слюсарі та монтажники металоконструкцій для роботи в Польщі
відкрита зараз, Україна, всі регіони 800 USD

Потрібні слюсарі та монтажники металоконструкцій для роботи в Польщі. Робота в містах WARSZAWA та POZNAN . Обовязково з досвідом роботи. Оплата відрядна. 10-12 годин робочий день, 5.5 днів робочий тиждень. Середня платня в діапазоні 900-1250 доларів..  

Робота в Ізраілі для сімейних пар
відкрита зараз, Київ 1500 USD

Жінки покоївками. Прибирання квартир. Зарплата в місяць в діапазоні в діапазоні 1500-1850 usd в єквіваленті, в залежності від кількості робочих годин та днів, обєму виконуваної роботи. Чоловіки будівництво (в основному внутрішні роботи). Зарплата в діапазоні 1300-1800 usd..  

Водії в Польщу на буси (категорія В и С).
відкрита зараз, Київ 750 USD

Водії на буси (категорії В та С). Зарплата від 8- 9 злотих за годину, в місяць в діапазоні від 750-800 доларів в єквіваленті, в залежності від кількості досвіду роботи, робочих годин та днів, виконуваної роботи. 10-12 годин робочий день..  

Бетоняри-арматурники в Польщу
відкрита зараз, Київ 850 USD

Потрібні спеціалісти по бетонним роботам для роботи в Польщі. Арматурники, теслі, бетонщики. Місце роботи- POZNAN та околиці. З досвідом роботи в цій сфері. Вміння читати креслення, збирати каркасні конструкції для заливки бетону. Досвід..  

Муляри (каменярі) в Польщу
відкрита зараз, Київ 850 USD

Потрібні кваліфіковані муляри (каменярі) в Польщу. Місце роботи- POZNAN та околиці. З досвідом роботи. Зарплата залежить від норми виробітку, в середньому від 10-11 злотих за годину, в місяць в діапазоні від 800-850 доларів в єквіваленті..