Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій

Вакансії (106-120 з 1085):

Работа в Чехии на стройке для мужчин, без опыта

Работа за рубежом в Чехии для мужчин - внутренние ремонтные работы. Требования к кандидатам: нужны ребята-мужчины от 20 до 35 лет, желание работать и учиться в команде, рабочая виза (Польская-национальная). Описание и обязанности выполняемых работ: помощник мастера по отделочным работам..  

Работа в Чехии для мужчин на складе с венгерским паспортом
відкрита сьогодні, Луцьк, Рівне, Ужгород, Чернівці

Вакансии за границей для мужчин, Чешская республика - работники без опыта. Требования к кандидатам: требуются мужчины - парни до 35 лет, свободное владение украинским или русским языком, владение компьютером на уровне простого пользователя..  

Работа в Чехии на стройке для мужчин, фасадчики, фасадные работы

Вакансии за рубежом в Чехии для мужчин - фасадщик Требования к кандидатам: знание технологии внешних отделочных работ, хорошие специалисты - мастера с опытом и умением, отделка фасадов. Описание и обязанности выполняемых работ: выполнение..  

Работа в Чехии для мужчин, работа в поле покос травы
відкрита сьогодні, Луцьк, Львів, Ужгород, Чернігів, Чернівці

Работа за рубежом, Чехия, вакансии для мужчин. Высокооплачиваемая работа для косарей травы. Требования к кандидатам: владение ручной косой, работники с опытом и умением косить траву, физическая выносливость, рабочая виза (польская национальная)...  

Работа в Чехии для мужчин в цеху на прозводстве
відкрита сьогодні, Чернівці, Чехія

Вакансия для мужчин за границей - работа в цехе по изготовлению полиэтиленовой продукции. Требования к кандидату на вакансию: требуется мужчина от 20 до 45 лет, физически здоровый, желание работать в команде, готовность работать в ночные смены..  

Работа в Чехии для мужчин на складе с румынским паспортом
відкрита сьогодні, Житомир, Луцьк, Ужгород, Чернівці, Чехія

Вакансии за границей для мужчин, Чешская республика - работа на крупных складах. Требования к кандидатам: требуются парни - мужчины от 20 до 35 лет, свободное владение украинским или русским языком, владение компьютером на уровне простого пользователя..  

Робота в Чехії, праця в цеху для жінок
відкрита сьогодні, Львів, Ужгород, Черкаси, Чернівці, Чехія

Вакансії для жінок за кордоном, Чехія - праця в цеху з виготовлення пластикової продукції. Вимоги до кандидатів на вакансію: потрібні жінки від 20 до 45 років, розвинені мануальні здібності, бажання працювати у команді. Обов’язки: працівники без досвіду - різноробочі..  

Робота за кордоном, Польща, праця в теплиці для Українців
відкрита сьогодні, Польща, Суми, Полтава, Миколаїв, Київ

Працевлаштування за кордоном для жінок, чоловіків та сімейних пар, вакансії - в теплиці з помідорами - різна робота (досвід не потрібен). Потрібні працівники: від 20 до 50 років, робота погодинна 10-12 год. Вимоги до кандидатів: розвинені мануальні здібності - рухливість..  

Робота за кордоном, Польща, зварювальники mig-mag
відкрита сьогодні, Польща, Суми, Полтава, Біла Церква, Київ

Працевлаштування за кордоном, Польща, вакансії для чоловіків. Зварювальники метод mig-mag. Високооплачувана робота для зварювальників. Необхідні навички та вимоги: наявність свідоцтва для підтвердження кваліфікації (бажано!), Фахівці зі стажем роботи зварювальником методом миг-маг..  

должность

введите название должности
город

введите название города
Искать!
Робота за кордоном, Польща, праця на рибзаводі для Українців

Працевлаштування за кордоном для чоловіків, жінок, сімейних пар - рибзавод. Особи, для упаковки оселедця. Термін праці: з 1 жовтня до 23 грудня 2015. Кількість співробітників: 2 мужчини, 10 жінок Вимоги до кандидатів: Особи, які мають досвід роботи на виробництві..  

Робота за кордоном, Польща, будівельники, праця на будові
відкрита сьогодні, Дніпропетровськ, Луцьк, Львів, Рівне

Вакансії за кордоном для чоловіків, майстри (хороші спеціалісти) по внутрішніх та зовнішних будівельно - ремонтних роботах. Кількість працівників: бригада 3 - 4 чоловіка. Вимоги до кандидатів - досвід роботи майстром-будівельником: стяжка..  

Робота за кордоном, Польща, бетонщики, монолітчики, муляри, штукатури

Вакансії за кордоном для чоловіків, бетонщики-монолітчики, муляри-штукатури, будівельні та ремонтні роботи. Вимоги до кандидатів: досвід роботи з бетоном - монолітчики, мурувати та штукатурити стіни, знання своїх обовязків, бажано базова польська..  

Робота за кордоном, Польща, виготовлення святкових стрічок

Працевлаштування за кордоном: для жінок, чоловіків, сімейних пар - виробництво святкових стрічок. Набір триває. Початок праці: з 1 жовтня до 23 грудня 2015. Кількість співробітників: а - команда) 50 чоловік – працівники виробництва..  

Робота за кордоном, Польща, праця на підприємстві - Швея

Працевлаштування за кордоном в Польщі для жінок, вакансії для Швачок. Фірма займається текстильної галантереєю (ковдри, постільна білизна, комплекти, підодіяльники, наволочки) прийме на роботу Швачок. Вимоги: наявність середньої або професійної технічної освіти..  

Робота за кордоном, Польща, праця на підприємстві - Оббивальник
відкрита сьогодні, Житомир, Львів, Рівне, Тернопіль, Ужгород

Працевлаштування за кордоном: для жінок, чоловіків, сімейних пар - Оббивальник м'яких меблів. Обмеження за віком: від 25 до 50 років. Вимоги до кандидатів: Освіта середня спеціальна, Досвід роботи ШПАЛЕРНИКОМ МЕБЛІВ мінімум рік..