Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій

Вакансії (106-120 з 1367):

Робота в Чехії, праця в цеху для жінок
відкрита сьогодні, Львів, Ужгород, Черкаси, Чернівці, Чехія

Вакансії для жінок за кордоном, Чехія - праця в цеху з виготовлення пластикової продукції. Вимоги до кандидатів на вакансію: потрібні жінки від 20 до 45 років, розвинені мануальні здібності, бажання працювати у команді. Обов’язки: працівники без досвіду - різноробочі..  

Работа в Германии для строителей - фасадщики

Работа за границей в Германии работа в Европе для мужчин - специалисты на строительные площадки. Фасадчики (универсалы): знание технологии внешних отделочных работ - отделка фасадов. Необходимые умения мастеров: утепление стен минеральными плитами или пенопластом..  

Работа за границей в Польше для женщин

Труд для женщин. Вакансии в теплицах, сбор шампиньонов, швеи - швеи, уход за престарелыми, обойщик мебели, кал-центр, мясокомбинат. Набор работников в Польшу на 2016 год - работа в теплицах. Работа в теплице с помидорами - разнорабочие..  

Робота за кордоном в Польщі для жінок

Праця для жінок. Вакансії в теплицях, збір печериць, швеї - швачки, догляд за пристарілими, оббивальники меблів, кал-центр, мясокомбінат. Набір працівників в Польщу на 2016 рік - робота у теплицях. Робота в теплиці з помідорами - різноробочі..  

Робота в Чехії, різноробочі, праця на будові

Вакансії за кордоном - Чехія: Праця для чоловіків - різноробочі на будівельні майданчики. Вимоги до кандидатів: вік 20 - 35 років (бажано), хороша фізична форма, без особливих скарг на здоровя, відповідальність, досвід роботи на будові..  

Робота в Польщі на заводі - чоловіки
відкрита сьогодні, Тернопіль, Київ, Львів, Польща, Луцьк

Вакансії за кордоном, праця для чоловіків: різноробочі та різчик металу (робота - газовим різаком). Різчик по металу - Обов’язки майстра: володіти газовим різаком, різати металоконструкції чи інші металеві та сталеві вироби, різати старе обладнання. Вимоги: володіння газовим різаком..  

Робота в Чехії зварювальником

Робота за кордоном в Європі - Чехія, праця для чоловіків - зварщик напівавтоматом. Вимоги до кандидатів на вакансію: грамотні зварювальники методом mig-mag, працівники з досвідом роботи мінімум 2 роки, умінням читати технічне креслення..  

Работа для сварщиков заграницей, Польша

Работа за рубежом, Польша, вакансии для мужчин. Зварщики: миг, маг, тиг - разные объекты. Сварщики метод mig-mag. Необходимые навыки и требования: наличие свидетельства для подтверждения квалификации (желательно!), Специалисты со стажем работы сварщиком методом миг-маг..  

Робота в Чехії для будівельників, чоловіки
відкрита сьогодні, Рівне, Львів, Біла Церква, Київ

Праця за кордоном в Європі, вакансії в Чехії для чоловіків - муляри, плиточники, різнороби, сантехнік. Праця для чоловіків, плиточники - облицювальники, праця на будові. Необхідні вміння для майстра: знання технології оздоблювальних робіт..  

должность

введите название должности
город

введите название города

301 Moved Permanently


nginx/1.13.5
" target="_blank"> Искать!
Работа в Чехии для строителей, мужчины

Работа за рубежом в Чехии для мужчин - каменщики, плиточники, разнорабочие, сантехник. Работа для мужчин, плиточники - облицовщики, работа на стройке. Необходимые умения для мастера: знание технологии отделочных работ, кладка плитки на стену или пол..  

Работа за границей в Литве для гипсокартонщиков

Работа за рубежом в Литве, вакансии для мужчин - работа с гипсокартоном, строительно-ремонтные работы. Требования к кандидатам: возраст 20 - 55 лет, хорошая физическая форма, без особых жалоб на здоровье, ответственность, опыт работы на стройке специалистом - мастером..  

Робота в Польщі для будівельників, чоловіки - муляри

Вакансії за кордоном для чоловіків, робота на будові в Польщі. Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи - Набір працівників триває, початок роботи з Березня 2016 року. Муляри - мурувати стіни, зовнішні та внутрішні перестінки. Вимоги: досвід роботи та знання своїх обовязків..  

Робота за кордоном, Польща, праця в теплиці для Українців
відкрита сьогодні, Польща, Суми, Полтава, Миколаїв, Київ

Працевлаштування за кордоном для жінок, чоловіків та сімейних пар, вакансії - в теплиці з помідорами - різна робота (досвід не потрібен). Потрібні працівники: від 20 до 50 років, робота погодинна 10-12 год. Вимоги до кандидатів: розвинені мануальні здібності - рухливість..  

Робота за кордоном, Польща, зварювальники mig-mag
відкрита сьогодні, Польща, Суми, Полтава, Біла Церква, Київ

Працевлаштування за кордоном, Польща, вакансії для чоловіків. Зварювальники метод mig-mag. Високооплачувана робота для зварювальників. Необхідні навички та вимоги: наявність свідоцтва для підтвердження кваліфікації (бажано!), Фахівці зі стажем роботи зварювальником методом миг-маг..  

Робота за кордоном для Українців, Польща, праця на рибзаводі

Працевлаштування за кордоном для чоловіків, жінок, сімейних пар - рибзавод. Особи, для упаковки оселедця. Термін праці: до 23 грудня 2015. Кількість співробітників: 2 мужчини, 10 жінок Вимоги до кандидатів: Особи, які мають досвід роботи на виробництві..