Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій

Вакансії (106-120 з 1316):

Работа в Чехии для строителей с Польской визой

Вакансии за рубежом для мужчин - внутренние отделочные работы, гипсокартонщики и помощники мастера. Плиточники: Описание и обязанности выполняемых работ: выполнение внутренних ремонтно-отделочных работ на объектах, выкладка плитки: стена..  

Робота в Польщі для жінок, кухар

Вакансія за кордоном для жінок - кухарка (працівник кухні). Вимоги до кандидата на посаду: жінки від 45 - 55 років які мають досвід куховарити - жінки які є господинями у себе в дома на кухні і знають обовязки своєї роботи, бажано базова польська мова..  

Робота за кордоном в Польщі для жінок, різноробочі

Праця за кордоном. Робота для жінок - різноробочі, працівники без досвіду. Вакансії у теплицях та збір печериць Робота в теплиці з помідорами - різноробочі, працівники без досвіду. Потрібні робітники за віком: від 20 до 50 років, робота..  

Работа в Польше для женщин, разнорабочие

Труд за рубежом. Работа для женщин - разнорабочие, работники без опыта. Вакансии в теплицах и сбор шампиньонов Работа в теплице с помидорами - разнорабочие, работники без опыта. Требуются рабочие по возрасту: от 20 до 50 лет, работа ..  

Робота за кордоном в Чехії на заводі

Вакансії за кордоном у Європі для чоловіків - праця на заводі. Вимоги до кандидатів: потрібні мужчини від 25 до 50 років, досвід роботи не потрібен (без досвіду) - різноробочі, бажання працювати, чешська мова - бажано, Польська шенген віза. Обов’язки працівника: праця на території заводу..  

Работа в Чехии работники на заводе

Вакансии за границей в Европе для мужчин - работа на заводе. Требования к кандидатам: требуются мужчины от 25 до 50 лет, опыт работы не требуется (без опыта) - разнорабочие, желание работать, чешский язык - желательно, Польская шенген виза. Обязанности работника: работа на территории завода..  

Робота в Чехії, праця в цеху для жінок

Вакансії для жінок за кордоном, Чехія - праця в цеху з виготовлення пластикової продукції. Вимоги до кандидатів на вакансію: потрібні жінки від 20 до 45 років, розвинені мануальні здібності, бажання працювати у команді. Обов’язки: працівники без досвіду - різноробочі..  

Работа в Германии для строителей - фасадщики

Работа за границей в Германии работа в Европе для мужчин - специалисты на строительные площадки. Фасадчики (универсалы): знание технологии внешних отделочных работ - отделка фасадов. Необходимые умения мастеров: утепление стен минеральными плитами или пенопластом..  

Работа за границей в Польше для женщин

Труд для женщин. Вакансии в теплицах, сбор шампиньонов, швеи - швеи, уход за престарелыми, обойщик мебели, кал-центр, мясокомбинат. Набор работников в Польшу на 2016 год - работа в теплицах. Работа в теплице с помидорами - разнорабочие..  

" target="_blank" title="Работа По Украине">
должность

введите название должности
город

введите название города
here" target="_blank"> Искать!
Робота за кордоном в Польщі для жінок

Праця для жінок. Вакансії в теплицях, збір печериць, швеї - швачки, догляд за пристарілими, оббивальники меблів, кал-центр, мясокомбінат. Набір працівників в Польщу на 2016 рік - робота у теплицях. Робота в теплиці з помідорами - різноробочі..  

Робота в Чехії, різноробочі, праця на будові

Вакансії за кордоном - Чехія: Праця для чоловіків - різноробочі на будівельні майданчики. Вимоги до кандидатів: вік 20 - 35 років (бажано), хороша фізична форма, без особливих скарг на здоровя, відповідальність, досвід роботи на будові..  

Робота в Польщі на заводі - чоловіки

Вакансії за кордоном, праця для чоловіків: різноробочі та різчик металу (робота - газовим різаком). Різчик по металу - Обов’язки майстра: володіти газовим різаком, різати металоконструкції чи інші металеві та сталеві вироби, різати старе обладнання. Вимоги: володіння газовим різаком..  

Робота в Чехії зварювальником

Робота за кордоном в Європі - Чехія, праця для чоловіків - зварщик напівавтоматом. Вимоги до кандидатів на вакансію: грамотні зварювальники методом mig-mag, працівники з досвідом роботи мінімум 2 роки, умінням читати технічне креслення..  

Работа для сварщиков заграницей, Польша

Работа за рубежом, Польша, вакансии для мужчин. Зварщики: миг, маг, тиг - разные объекты. Сварщики метод mig-mag. Необходимые навыки и требования: наличие свидетельства для подтверждения квалификации (желательно!), Специалисты со стажем работы сварщиком методом миг-маг..  

Робота в Чехії для будівельників, чоловіки
відкрита зараз, Рівне, Львів, Біла Церква, Київ

Праця за кордоном в Європі, вакансії в Чехії для чоловіків - муляри, плиточники, різнороби, сантехнік. Праця для чоловіків, плиточники - облицювальники, праця на будові. Необхідні вміння для майстра: знання технології оздоблювальних робіт..