Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій

Вакансії (106-120 з 1207):

Работа для сварщиков заграницей, Польша

Работа за рубежом, Польша, вакансии для мужчин. Зварщики: миг, маг, тиг - разные объекты. Сварщики метод mig-mag. Необходимые навыки и требования: наличие свидетельства для подтверждения квалификации (желательно!), Специалисты со стажем работы сварщиком методом миг-маг..  

Робота в Чехії для будівельників, чоловіки
відкрита сьогодні, Рівне, Львів, Біла Церква, Київ

Праця за кордоном в Європі, вакансії в Чехії для чоловіків - муляри, плиточники, різнороби, сантехнік. Праця для чоловіків, плиточники - облицювальники, праця на будові. Необхідні вміння для майстра: знання технології оздоблювальних робіт..  

Работа в Чехии для строителей, мужчины

Работа за рубежом в Чехии для мужчин - каменщики, плиточники, разнорабочие, сантехник. Работа для мужчин, плиточники - облицовщики, работа на стройке. Необходимые умения для мастера: знание технологии отделочных работ, кладка плитки на стену или пол..  

Работа за границей в Литве для гипсокартонщиков

Работа за рубежом в Литве, вакансии для мужчин - работа с гипсокартоном, строительно-ремонтные работы. Требования к кандидатам: возраст 20 - 55 лет, хорошая физическая форма, без особых жалоб на здоровье, ответственность, опыт работы на стройке специалистом - мастером..  

Робота в Польщі для будівельників, чоловіки - муляри

Вакансії за кордоном для чоловіків, робота на будові в Польщі. Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи - Набір працівників триває, початок роботи з Березня 2016 року. Муляри - мурувати стіни, зовнішні та внутрішні перестінки. Вимоги: досвід роботи та знання своїх обовязків..  

Робота за кордоном, Польща, праця в теплиці для Українців
відкрита сьогодні, Польща, Суми, Полтава, Миколаїв, Київ

Працевлаштування за кордоном для жінок, чоловіків та сімейних пар, вакансії - в теплиці з помідорами - різна робота (досвід не потрібен). Потрібні працівники: від 20 до 50 років, робота погодинна 10-12 год. Вимоги до кандидатів: розвинені мануальні здібності - рухливість..  

Робота за кордоном, Польща, зварювальники mig-mag
відкрита сьогодні, Польща, Суми, Полтава, Біла Церква, Київ

Працевлаштування за кордоном, Польща, вакансії для чоловіків. Зварювальники метод mig-mag. Високооплачувана робота для зварювальників. Необхідні навички та вимоги: наявність свідоцтва для підтвердження кваліфікації (бажано!), Фахівці зі стажем роботи зварювальником методом миг-маг..  

Робота за кордоном для Українців, Польща, праця на рибзаводі

Працевлаштування за кордоном для чоловіків, жінок, сімейних пар - рибзавод. Особи, для упаковки оселедця. Термін праці: до 23 грудня 2015. Кількість співробітників: 2 мужчини, 10 жінок Вимоги до кандидатів: Особи, які мають досвід роботи на виробництві..  

Робота за кордоном, Польща, будівельники, праця на будові
відкрита сьогодні, Дніпропетровськ, Луцьк, Львів, Рівне

Вакансії за кордоном для чоловіків, майстри (хороші спеціалісти) по внутрішніх та зовнішних будівельно - ремонтних роботах. Кількість працівників: бригада 3 - 4 чоловіка. Вимоги до кандидатів - досвід роботи майстром-будівельником: стяжка..  

должность

введите название должности
город

введите название города

301 Moved Permanently


nginx/1.13.5
" target="_blank"> Искать!
Робота за кордоном, Польща, бетонщики, монолітчики, муляри, штукатури

Вакансії за кордоном для чоловіків, бетонщики-монолітчики, муляри-штукатури, будівельні та ремонтні роботи. Вимоги до кандидатів: досвід роботи з бетоном - монолітчики, мурувати та штукатурити стіни, знання своїх обовязків, бажано базова польська..  

Робота за кордоном, Польща, виготовлення святкових стрічок

Працевлаштування за кордоном: для жінок, чоловіків, сімейних пар - виробництво святкових стрічок. Набір триває. Початок праці: з 1 жовтня до 23 грудня 2015. Кількість співробітників: а - команда) 50 чоловік – працівники виробництва..  

Робота за кордоном, Польща, праця на підприємстві - Швея

Працевлаштування за кордоном в Польщі для жінок, вакансії для Швачок. Фірма займається текстильної галантереєю (ковдри, постільна білизна, комплекти, підодіяльники, наволочки) прийме на роботу Швачок. Вимоги: наявність середньої або професійної технічної освіти..  

Робота за кордоном, Польща, праця на підприємстві - Оббивальник
відкрита сьогодні, Житомир, Львів, Рівне, Тернопіль, Ужгород

Працевлаштування за кордоном: для жінок, чоловіків, сімейних пар - Оббивальник м'яких меблів. Обмеження за віком: від 25 до 50 років. Вимоги до кандидатів: Освіта середня спеціальна, Досвід роботи ШПАЛЕРНИКОМ МЕБЛІВ мінімум рік..  

Робота в Польщі для чоловіків, дорожні роботи

Вакансії за кордоном для чоловіків, різноробочі з ремонту та будівництву доріг. Вимоги до кандидатів: працьовитість, фізична витривалість - готовність до фізичної роботи, досвід на дорожніх роботах в Україні чи де інде, знання своїх обовязків..  

Робота в Польщі для жінок, прибирання

Праця за кордоном в Польщі для жінок, прибиральниця в Готель. Вимоги: потрібні молоді жінки віком 20 до 45 років. Обовязки: відповідальність та бажання працювати, мінімальне знання польської мови, добре та швидке обслуговування номерів..