Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій

Вакансії (106-120 з 1188):

Робота в Польщі для чоловіків, на рибному заводі

Робота за кордоном, вакансії на рибному заводі, обслуговування конвеєра та інші операції ... Вимоги до кадидатів: потрібні чоловіки від 20 до 50 років. Система оплати праці: погодинна оплата + бонуси за кількість скриньок, акорд (через..  

Слесарь, работа за рубежом в Польше

Слесарь - вакансия на нефтевой платформе. Необходимые навыки и требования: соответствующая квалификация (обязательно), слесарная обработка деталей, опыт работы со стальными конструкциями, выполнение работ по разборке, ремонту и сборке простых составляющих единиц..  

Робота в Бельгії для Українців, зварщики
відкрита сьогодні, Європа, Польща, Хмельницький, Львів, Київ

Праця за кордоном в Європі, Бельгія, вакансії для чоловіків. Зварювальники метод mig-mag-tig (аргон та порошковим методом). Високооплачувана робота для зварщиків-спеціалістів. Необхідні навички та вимоги: бажано - наявність свідоцтва для підтвердження кваліфікації..  

Робота за кордоном - продавець в супермаркеті, Польща
відкрита сьогодні, Рівне, Вінниця, Київ, Польща, Житомир

Праця в Польщі для молодих людей: хлопець, дівчина, чоловік, жінка. Вакансія - продавець мясного відділу у супермаркеті. Вимоги до кандидата: вік 20 до 35 років (бажано до 30), знання польської мови на розмовному рівні, досвід роботи - продавцем..  

Робота в Чехії для чоловіків - Гіпсокартонщики

Робота за кордоном в Чехії на будівлях, гіпсокартонщики. Робота в Чехії для чоловіків - Гіпсокартонщики. Робота будівельно-ремонтні роботи. Потрібні на роботу хороші спеціалісти - майстри, робота з гіпсокартоном, різні обєкти, зарплата - до 1500 долларів міс...  

Робота в Польщі для жінок, виробництво

Вакансії за кордоном для жінок - праця на підприємстві з виготовлення газованої води. Потрібні жінки: від 20 до 50 років, робота погодинна 10-12 год. Система праці - бригадна (5+5 осіб), 4 жінки + 1 жінка з водійськими правами. Умова..  

Робота в Польщі, на будівництві - Плиточники

Робота за кордоном. Вакансії за кордоном для чоловіків - будівельно-ремонтні роботи. Вимоги до кандидатів: знання технології оздоблювальних робіт, викладка плитки на стіну та підлогу. Опис і обов'язки виконуваних робіт: виконання..  

Робота за кордоном, Польща. Оператор Машин
відкрита сьогодні, Полтава, Одеса, Львів, Житомир, Вінниця

Вакансія за кордоном для чоловіків - оператор машин. Від кандидатів очікуємо: мінімум професійної освіти (середня школа), досвід роботи на аналогічній посаді, пунктуальність, серйозного підходу до роботи, готовність до роботи в бригадах у системі в III і IV - зміни..  

Робота за кордоном в Польщі. Працівник на Виробництво

Вакансія за кордоном для чоловіків - працівники виробництва. Від кандидатів очікуємо: мінімум професійної освіти (середня школа), пунктуальність, серйозного підходу до роботи, готовність до роботи в бригадах у системі в III і IV - зміни..  

" target="_blank" title="Работа По Украине">
должность

введите название должности
город

введите название города
here" target="_blank"> Искать!
Робота в Польщі на заводі - електромонтери, механіки
відкрита сьогодні, Польща, Рівне, Львів, Житомир, Вінниця

Вакансії для "МАЙСТРІВ - УНІВЕРСАЛІВ". Робота за кордоном, електромеханіки - електромонтери, механіки. Вимоги до кадидатів: потрібні чоловіки вік до 55 років. Система оплати праці - оплата погодинна. Опис та обовязки для..  

Робота в Чехії для жінок та чоловіків на Польській візі

Вакансії за кордоном у Європі для сімейної пари, Чехія - фарбувальники деталей. Вимоги до кандидатів: мужчини (чоловіки) від 25 до 45(50) років, жінки від 25 до 45 років, досвід роботи не потрібен (різноробочі - працівники без належного досвіду чи вмінь)..  

Робота в Чехії для зварщиків на Польській візі

Вакансії за кордоном в Європі - Чехія, праця для чоловіків - зварщик напівавтоматом. Вимоги до кандидатів на вакансію: грамотні зварювальники методом міг-маг, досвід з діодним зварюванням, працівники з досвідом роботи, розуміти технічне креслення..  

Робота в Польщі, арматурники, чоловіки, на будову

Вакансія за кордоном в Польщі для чоловіків - арматурники, на будівельні роботи. Вимоги: досвід роботи та знання своїх обовязків, читання технічних креслень, бажано базова польська, робоча віза (Польска-національна). Оплата праці: 10 злотих в годину нетто в перший місяць..  

Робота в Чехії без досвіду, без вікових обмежень

Праця за кордоном в Чехії. Вакансії для жінок та чоловіків - різноробочі: Вакансії для чоловіків - прибирання та території Автотехнікою. Вимоги до працівників: потрібні чоловіки без вікових обмежень - здатність та готовність працювати..  

Работа за рубежом в Литве, фасадчики
відкрита сьогодні, Прибалтика, Польща, Росія, Суми, Полтава

Работа за рубежом в Литве, вакансии для мужчин на фасадные работы: мастера на вентилируемый фасад. Требования к кандидатам: возраст до 45 лет, хорошая физическая форма, без особых жалоб на здоровье, ответственность, опыт работы на стройке специалистом - мастером..