Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій

Вакансії (76-90 з 1309):

Працівники на склад, робота в Чехії

Вакансії за кордоном в Чехії для чоловіків - праця на великих складах. Вимоги до кадидатів: потрібні мужчини від 20 до 35 років, володіння компютером на рівні простого користувача, бажання працювати у команді, робоча віза (Польська-національна..  

Робота в Чехії для жінок, працівник складу

Вакансії за кордоном для жінок - праця на великих складах. Вимоги до кандидаток: потрібні дівчата та жінки від 20 до 45 років, володіння компютером на рівні простого користувача, бажання працювати у команді, робоча віза (Польська-національна). Обов’язки на великих складах: сканування..  

Робота в Польщі - збирання та сортування ягід

Вакансії за кордоном для жінок, чоловіків та сімейних пар - збирання рябини чорноплідної (борівка американська). Термін початку реалізації замовлення: 15 липня 2015 Кількість працівників: 10 Вимоги до кандидатів: Особи, котрі мають практику роботи в полі (нп. збирання ягід..  

Робота у Литві, водій міжнародник, дальнобійник

Вакансія за кордоном для чоловіків, водій-міжнародник у Литві. Вимоги від кандидата по даній посаді: наявність водійських прав категорії С + Е, чіп (карти для тахографа), відсутність шкідливих звичок, мінімум два роки стажу водієм С + Е категорії (бажано у Європі)..  

Робота за кордоном в Польщі, будівельники, бетонщики

Робота, праця за кордоном для чоловіків: бетонщики, муляри-штукатури, будівельні та ремонтні роботи. Вимоги до кандидатів: досвід роботи муляром та штукатуром, знання своїх обовязків, бажано базова польська, робоча віза. Потрібні особи для ремонту гідроспоруд (шлюзи) на дамбах озер..  

Робота в Німеччині - водії самоскидів, чоловіки

Вакансії за кордоном для чоловіків - водії категорії B + E (автомобілі самоскиди). Робота на будівництві - міжміські переїзди (дорожнє будівництво). Потрібні - свідоцтво міжнародника, картка тахографа. Оплата праці від: 1000 євро на місяць. Повна зайнятість..  

Робота в Німеччині - оператори екскаватора, чоловіки

Вакансії за кордоном для чоловіків - оператор екскаватора. Робота на будівництві - дорожні роботи, будівництво доріг. Оплата праці від: 1000 євро на місяць. Повна зайнятість, є вільні чотири дні на місяць. Вимоги до кандидатів: оператори повинні мати стаж 3-4 роки (праця на будовах)..  

Робота за кордоном в Норвегії - тесля

Вакансія за кордоном для чоловіків - тесля. Вимоги від кандидата: документально підтверджений досвід роботи в якості теслі, досвід роботи з системами опалубки, знання англійської мови, бажана наявність відповідної освіти, вміння читати..  

Робота в Норвегії - кухар

Вакансія за кордоном для жінок - кухар. Опис та обовязки виконуваних робіт: праця у їдальнях, кейтерингу, готелях. Кандидат отримує місце праці залежно від досвіду та навичок. Вимоги до кандидата: наявність диплому кухаря, знання англійської мови..  

" target="_blank" title="Работа По Украине">
должность

введите название должности
город

введите название города
here" target="_blank"> Искать!
Навчаня та праця за кордоном в Польщі для студентів

Вища освіта за кордоном в Європі. Унікальна пропозиція для Українців - Навчання в Польщі. Під час навчаня забезпечуємо працею, унікальна пропозиція для молодих людей без досвіду роботи - отримання вищої освіти за кордоном в Польщі з..  

Робота в Норвегії - тесля (конструктор).

Вакансія за кордоном для чоловіків, тесля-конструктор. Вимоги від кандидата: 5 років документально підтвердженого досвіду в якості теслі - конструктора (у 2006 — 2015 роках), досвід роботи з дерев’яними конструкціями на будовах дерев’яних будинків..  

Робота за кордоном в Норвегії - автомеханік.

Вакансії за кордоном для чоловіків - автомеханік. Опис та обовязки виконуваних робіт: ремонт автобусів та вантажівок, діагностика, заміна та сервіс експлуатаційних частин. Вимоги від кандидата: чотири роки документально підтвердженого досвіду на посаді автомеханіка..  

Робота в Норвегії - монтер вентиляції

Вакансії за кордоном для чоловіків - монтажники систем вентиляції. Опис та обовязки виконуваних робіт: робота у якості монтера вентиляції при різних будівельних проектах на терені всієї Норвегії. Вимоги від кандидата: бажана наявність відповідної освіти..  

Работа в Чехии сварщиком на Польской визе

Вакансии за границей в Европе - Чехия, труд для мужчин - сварщик полуавтоматом. Требования к кандидатам на вакансию: грамотные сварщики методом миг-маг, опыт с диодным сваркой, работники с опытом работы, понимать техническое черчение, знание сварных свойств металлов..  

Работа Чехия, Строители на отделочные работы в Брно

Вакансии за рубежом для мужчин - внутренние отделочные работы. Необходимые умения: знание технологии отделочных работ, выкладка плитки на стену и пол, стяжка, штукатурка, малярка, внутренние работы по реконструкции стен или пола в зданиях..