Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій

Вакансії (76-90 з 1748):

Жінки на пакування печериць в Польщу
відкрита зараз, Україна, всі регіони 15000 ГРН

Жінки до 55 років без шкідливих звичок на збір та пакування печериць . Робота в районі Познані. Умови: - оплата праці погодинна 9 зл /год - проживання по 4-5 людей у кімнаті (кухня, санвузол) - 10-12 год на добу, 6 днів на тиждень. -..  

Різноробочі на вязку арматури в Польщу
відкрита зараз, Україна, всі регіони 600 USD

Місце роботи: м. Бельсько-Бяла. Заробітня плата: 10-11 за год нетто. Обов’язки: -Монтаж арматури; -Допомога спеціалістам. Умови роботи: -Робота у ПРИМІЩЕННІ -по 10-12 робочих годин на день, 6 днів на тиждень. -Проживання у кімнатах по 4-5 людей..  

Повар у 5* готель у Польщу
відкрита зараз, Україна, всі регіони 600 USD

Опис готелю: П’ятизірковий готель, що знаходиться на гірськолижному курорті. За продуктивну та наполегливу працю, керівництво мотивує преміями, а також допомагає в оформленні Карти Побуту та Воєвудського запрошення. Місце роботи: м.Карпач Заробітня..  

Гіпсокартонщик на польську будівельну фірму
відкрита зараз, Україна, всі регіони 20000 USD

На будівельну фірму здійснюється набір робітників з досвідом роботи по внутрішньому будівництву. Зокрема, робота із гіпсокартоном. Місце роботи: м. Вроцлав. Заробітня плата: 12-16 зл за год нетто. Обов’язки: Монтаж гіпсокартонних конструкцій Умови..  

Прибиральник басейну в 5* готель (Карпач)
відкрита зараз, Україна, всі регіони 20000 ГРН

Пропонуємо роботу на меблевій фабриці в м. Вадовіце в якості різноробочого. Робота полягає в складанні і установці меблевих елементів, стелажів та металоконструкцій. Заробітня плата: 10-12 зл за год . Умови роботи: Робота в денні та нічні зміни по 10-12 год на добу..  

Терміново безкоштовна вакансія на склади
відкрита зараз, Україна, всі регіони 18000 USD

Польський роботодавець запрошує жінок, чоловіків та сімейні пари на логістичні склади на роботу по упаковці, сортуванню та маркуванню товарів повсякденного та тривалого вжитку. Виїзд 24,05,2017 Місце роботи: район Варшави Умови роботи: • Оплата..  

Водій на кару в логістичний склад"Tesco" (Польща)
відкрита зараз, Україна, всі регіони 18000 ГРН

Потрібні чоловіки з досвідом роботи на карах, водії автонавантажувачів - всі види карів (вилочні; фронтальний, боковий підйом і т.д.). Можна без посвідчення, але обов"язково з практичними навичками. Термінові вакансії в особливості для тих..  

Жінки на приготування запіканок
відкрита зараз, Україна, всі регіони 600 USD

Підприємство, яке займається приготуванням запіканок та інгредієнтів до них, проводить набір жінок на виробництво. Місце роботи: район Варшави. Заробітня плата: 9 зл за год нетто. Зарплата виплачується 15 числа кожного місяця на..  

Різноробочі на фабрику норок
відкрита зараз, Україна, всі регіони

Безкоштовна вакансія для чоловіків, жінок та сімейних пар на фабрику норок. Місце роботи: Познань. Вимоги: - Чоловіки,жінки та сімейні пари до 50 років - Досвід роботи необов’язковий. - Відсутність шкідливих звичок. - Відкрита віза від 3 місяців ( якщо немає..  

" target="_blank" title="Работа По Украине">
должность

введите название должности
город

введите название города
here" target="_blank"> Искать!
Мужчины на склады «SEBCAR» ( Польша)
відкрита зараз, Україна, всі регіони 700 USD

Требования: - Мужчины и женщины до 45 лет - Польская рабочая виза от 3 мес. - Отсутствие вредных привычек Обязанности: - Упаковка и переупаковка товаров - Комплектация то мобильных запчастей условия: - Работа 10-12 часов в день,..  

Жінки на збір цибулі в Польщу
відкрита зараз, Україна, всі регіони 600 USD

Місце роботи: м. Торунь . Заробітня плата: 9 зл. за год нетто. Обов’язки: -Збір та комплектація готової продукції; -Упаковка, переупаковка цибулі. Умови роботи: -Робота по 10-12 годин на день, 6 днів на тиждень. -Проживання у кімнатах по 4-5 людей в кімнаті..  

Комплектувальник товарів на склади «Greenyard» в Польщі
відкрита зараз, Україна, всі регіони 18000 USD

Місце роботи: м. Лодзь. Заробітня плата: 10 зл за год нетто. Зарплата виплачується 15 числа кожного місяця на банківський рахунок (відкриття рахунку і видача банківської картки надається безкоштовно на фірмі роботодавця). Середня зарплата..  

Посудомийниця в готель
відкрита зараз, Україна, всі регіони

Місце роботи: район Познані. Заробітня плата: 9 зл за год нетто. Зарплата виплачується 15 числа кожного місяця на банківський рахунок (відкриття рахунку і видача банківської картки надається безкоштовно на фірмі роботодавця). Обов’язки: ·..  

Жінки на упаковку чаю в Польщу
відкрита зараз, Україна, всі регіони

Місце роботи:м. Піла Заробітна плата:від 8,5зл за год нетто. Обов’язки: Упаковка, сортування чаю на конвеєрі. Умови роботи: · Робота по 10-12 годин на день, 6 днів на тиждень. · Проживання у кімнатах по 4-5 людей в кімнаті, обладнана кухня..  

Різноробочі на склади «FM Makro» в Польщу
відкрита зараз, Україна, всі регіони 15000 ГРН

Makro входить до складу Metro Group, однієї з найбільших торгових компаній в світі, що пропонує своїм клієнтам продукцію найвищої якості за максимально низькими цінами. Makro є сучасним, самообслуговуючим складом для підприємців і ділових людей. Місце роботи: Катовіце..