Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій

Вакансії (76-90 з 1141):

Монтеры металлических конструкций, Польша

Вакансии в Польше. Работа за рубежом - монтеры металлических конструкций. Необходимые навыки и требования: опыт работы со стальными конструкциями и знание своих обязанностей, монтаж - демонтаж, скручивания, сверления, умение пользоваться инструментом..  

Робота в Польщі для чоловіків, на рибному заводі

Робота за кордоном, вакансії на рибному заводі, обслуговування конвеєра та інші операції ... Вимоги до кадидатів: потрібні чоловіки від 20 до 50 років. Система оплати праці: погодинна оплата + бонуси за кількість скриньок, акорд (через..  

Слесарь, работа за рубежом в Польше

Слесарь - вакансия на нефтевой платформе. Необходимые навыки и требования: соответствующая квалификация (обязательно), слесарная обработка деталей, опыт работы со стальными конструкциями, выполнение работ по разборке, ремонту и сборке простых составляющих единиц..  

Робота в Чехії для чоловіків - Гіпсокартонщики

Робота за кордоном в Чехії на будівлях, гіпсокартонщики. Робота в Чехії для чоловіків - Гіпсокартонщики. Робота будівельно-ремонтні роботи. Потрібні на роботу хороші спеціалісти - майстри, робота з гіпсокартоном, різні обєкти, зарплата - до 1500 долларів міс...  

Робота в Польщі для жінок, виробництво

Вакансії за кордоном для жінок - праця на підприємстві з виготовлення газованої води. Потрібні жінки: від 20 до 50 років, робота погодинна 10-12 год. Система праці - бригадна (5+5 осіб), 4 жінки + 1 жінка з водійськими правами. Умова..  

Робота в Польщі, на будівництві - Плиточники

Робота за кордоном. Вакансії за кордоном для чоловіків - будівельно-ремонтні роботи. Вимоги до кандидатів: знання технології оздоблювальних робіт, викладка плитки на стіну та підлогу. Опис і обов'язки виконуваних робіт: виконання..  

Робота за кордоном, Польща. Оператор Машин
відкрита сьогодні, Полтава, Одеса, Львів, Житомир, Вінниця

Вакансія за кордоном для чоловіків - оператор машин. Від кандидатів очікуємо: мінімум професійної освіти (середня школа), досвід роботи на аналогічній посаді, пунктуальність, серйозного підходу до роботи, готовність до роботи в бригадах у системі в III і IV - зміни..  

Робота за кордоном в Польщі. Працівник на Виробництво

Вакансія за кордоном для чоловіків - працівники виробництва. Від кандидатів очікуємо: мінімум професійної освіти (середня школа), пунктуальність, серйозного підходу до роботи, готовність до роботи в бригадах у системі в III і IV - зміни..  

Робота в Польщі на заводі - електромонтери, механіки
відкрита сьогодні, Польща, Рівне, Львів, Житомир, Вінниця

Вакансії для "МАЙСТРІВ - УНІВЕРСАЛІВ". Робота за кордоном, електромеханіки - електромонтери, механіки. Вимоги до кадидатів: потрібні чоловіки вік до 55 років. Система оплати праці - оплата погодинна. Опис та обовязки для..  

" target="_blank" title="Работа По Украине">
должность

введите название должности
город

введите название города
here" target="_blank"> Искать!
Робота в Польщі, арматурники, чоловіки, на будову

Вакансія за кордоном в Польщі для чоловіків - арматурники, на будівельні роботи. Вимоги: досвід роботи та знання своїх обовязків, читання технічних креслень, бажано базова польська, робоча віза (Польска-національна). Оплата праці: 10 злотих в годину нетто в перший місяць..  

Працівники на склад, робота в Чехії

Вакансії за кордоном в Чехії для чоловіків - праця на великих складах. Вимоги до кадидатів: потрібні мужчини від 20 до 35 років, володіння компютером на рівні простого користувача, бажання працювати у команді, робоча віза (Польська-національна..  

Робота в Чехії для жінок, працівник складу

Вакансії за кордоном для жінок - праця на великих складах. Вимоги до кандидаток: потрібні дівчата та жінки від 20 до 45 років, володіння компютером на рівні простого користувача, бажання працювати у команді, робоча віза (Польська-національна). Обов’язки на великих складах: сканування..  

Робота в Польщі - збирання та сортування ягід

Вакансії за кордоном для жінок, чоловіків та сімейних пар - збирання рябини чорноплідної (борівка американська). Термін початку реалізації замовлення: 15 липня 2015 Кількість працівників: 10 Вимоги до кандидатів: Особи, котрі мають практику роботи в полі (нп. збирання ягід..  

Робота у Литві, водій міжнародник, дальнобійник

Вакансія за кордоном для чоловіків, водій-міжнародник у Литві. Вимоги від кандидата по даній посаді: наявність водійських прав категорії С + Е, чіп (карти для тахографа), відсутність шкідливих звичок, мінімум два роки стажу водієм С + Е категорії (бажано у Європі)..  

Робота за кордоном в Польщі, будівельники, бетонщики

Робота, праця за кордоном для чоловіків: бетонщики, муляри-штукатури, будівельні та ремонтні роботи. Вимоги до кандидатів: досвід роботи муляром та штукатуром, знання своїх обовязків, бажано базова польська, робоча віза. Потрібні особи для ремонту гідроспоруд (шлюзи) на дамбах озер..