Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій

Вакансії (76-90 з 942):

Робота в сільськогосподарському секторі в Польщі
відкрита сьогодні, Львів 700 USD

Потрібні жінки, чоловіки та сімейні пари для роботи в сільськогосподарському секторі в Польщі. Місце роботи- в околицях Poznan. Збір врожаю, робота в теплицях, догляд за худобою, робота на полях. З досвідом роботи в цій сфері та без нього. Чоловіки..  

Слюсарі та монтажники металоконструкцій в Польщу
відкрита сьогодні, Львів 1150 USD

Потрібні слюсарі та монтажники металоконструкцій для роботи в Польщі. Робота в містах WARSZAWA та POZNAN . Обовязково з досвідом роботи. Оплата відрядна. 10-12 годин робочий день, 5.5 днів робочий тиждень. Середня платня в діапазоні 900-1250 доларів..  

Mаляра для фарбування вагонів в Польщу
відкрита сьогодні, Львів 1000 USD

Потрібні маляра для фарбування вагонів. Робота в Центральній Польщі. Обовязково з досвідом роботи. Оплата відрядна. 10-12 годин робочий день, 5.5 днів робочий тиждень. Середня платня в діапазоні 1000 доларів на мясяць, при умові виконання..  

Єлектромонтери в Польщу
відкрита сьогодні, Львів 1000 USD

Потрібні єлектромонтери, робота по монтажу внутрішніх єлектромереж. Робота в Центральній Польщі. Обовязково з досвідом роботи. Оплата відрядна. 10-12 годин робочий день, 5.5 днів робочий тиждень. Середня платня в діапазоні 1000 доларів на місяць..  

Сантехніки в Польщу
відкрита сьогодні, Львів 8000 USD

Потрібні сантехніки, робота по монтажу зовнішніх каналізаційних мереж. Робота в Bydgoszcz . Обовязково з досвідом роботи. Оплата відрядна. 10-12 годин робочий день, 5.5 днів робочий тиждень. Робочий контракт (Umowa zlecenia) підписується на місці. Термін контракту- термін дії візи..  

Столяри (теслі) та лакувальники на мебельне виробництво в Польщу
відкрита сьогодні, Львів 800 USD

Потрібні столяри (теслі) та лакувальники, робота в цеху по виробництву меблів. Робота в Центральній Польщі. Обовязково з досвідом роботи. Оплата відрядна. 10-12 годин робочий день, 5.5 днів робочий тиждень. Середня платня в діапазоні від 800 доларів на місяць..  

Швачки в Польщу
відкрита сьогодні, Львів 750 USD

Потрібні швачки, робота по пошиву спецодягу, цех по виготовленню мягких меблів. Район Poznan. Пошив чоловічого та жіночого вбрання. Робота в Bydgoszcz . Обовязково з досвідом роботи. Оплата відрядна. 10-12 годин робочий день, 5.5 днів..  

Працівники супермаркетів в Польщу
відкрита сьогодні, Львів 750 USD

Потрібні жінки, чоловіки та сімейні пари для роботи в супермаркетах в Польщі. TESCO. E.Leclerc. REAL. Прибирання торгових залів та складських приміщень. Пакування, фасування, розкладка товару Місце роботи- WARSZAWA та околиці.. З досвідом..  

Кухарі, офіціантки, працівники зала та кухні в Польщу
відкрита сьогодні, Львів 750 USD

Потрібні кухарі з досвідом роботи, польська на европейська кухня. Бажано базовий рівень польської мови. Зарплата від 2000-2200 злотих, житло та харчування за рахунок працедавця. Офіціантки- з досвідом роботи, базовий рівень польської мови. Зарплата від 2000-2200 злотих..  

" target="_blank" title="Работа По Украине">
должность

введите название должности
город

введите название города
here" target="_blank"> Искать!
Робота в теплицях в Польщі
відкрита сьогодні, Львів 650 USD

Потрібні жінки, чоловіки та сімейні пари для роботи в теплицях (збір печориць) в Польщі. Місце роботи- в околицях Lublin. Збір врожаю, робота в теплицях. З досвідом роботи в цій сфері та без нього. Зарплата в місяць в діапазоні від 600-650 доларів в єквіваленті..  

Pобота в Hімеччині для жінок
відкрита сьогодні, Львів 950 USD

Потрібні жінки для роботи в Hімеччині Покоївки, прибирання громадських приміщень, роботи по дому, догляд за пристарілими людьми. Зарплата в місяць в діапазоні від 750-800 евро, в залежності від кількості робочих годин та днів, виконуваної роботи..  

Монтажники металоконструкцій в Німеччину
відкрита сьогодні, Львів 1500 USD

Потрібні слюсарі та монтажники металоконструкцій в Німеччину. Оформлення в Польщі - відрядня посвідка на 90 днів. Розбір/збір металоконструкцій З/п 8 Euro/h або 32 PLN/h. Після закінчення 3 місяців роботи в ФРН - повертаються в Польшу на тиждень і знову у відрядження на 2-2..  

Робота в Ізраілі для сімейних пар
відкрита сьогодні, Львів 1750 USD

Жінки покоївками. Прибирання квартир. Зарплата в місяць в діапазоні в діапазоні 1500-1850 usd в єквіваленті, в залежності від кількості робочих годин та днів, обєму виконуваної роботи. Чоловіки будівництво (в основному внутрішні роботи). Зарплата в діапазоні 1300-1800 usd..  

Робота в Польщі в call-center
відкрита сьогодні, Львів 750 USD

Робота у call-center в Польщі. Жінки, чоловіки, можна сімейні пари Робота без кваліфікації, обовязкове знання німецької мови на рівні С1. Зарплата 9-10 pln/h. 10-12 годин робочий день, 5.5 робочий тиждень. Місце роботи Poznan. Вік..  

Спеціалісти по бетонним роботам в Польщу
відкрита сьогодні, Львів 1000 USD

Потрібні спеціалісти по бетонним роботам для роботи в Польщі. Арматурники, теслі, бетонщики. Місце роботи- POZNAN та околиці. З досвідом роботи в цій сфері. Вміння читати креслення, збирати каркасні конструкції для заливки бетону. Досвід..