Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій

Вакансії (76-90 з 1055):

Робота у Литві, водій міжнародник, дальнобійник

Вакансія за кордоном для чоловіків, водій-міжнародник у Литві. Вимоги від кандидата по даній посаді: наявність водійських прав категорії С + Е, чіп (карти для тахографа), відсутність шкідливих звичок, мінімум два роки стажу водієм С + Е категорії (бажано у Європі)..  

Робота за кордоном в Польщі, будівельники, бетонщики

Робота, праця за кордоном для чоловіків: бетонщики, муляри-штукатури, будівельні та ремонтні роботи. Вимоги до кандидатів: досвід роботи муляром та штукатуром, знання своїх обовязків, бажано базова польська, робоча віза. Потрібні особи для ремонту гідроспоруд (шлюзи) на дамбах озер..  

Робота в Німеччині - водії самоскидів, чоловіки

Вакансії за кордоном для чоловіків - водії категорії B + E (автомобілі самоскиди). Робота на будівництві - міжміські переїзди (дорожнє будівництво). Потрібні - свідоцтво міжнародника, картка тахографа. Оплата праці від: 1000 євро на місяць. Повна зайнятість..  

Робота в Німеччині - оператори екскаватора, чоловіки

Вакансії за кордоном для чоловіків - оператор екскаватора. Робота на будівництві - дорожні роботи, будівництво доріг. Оплата праці від: 1000 євро на місяць. Повна зайнятість, є вільні чотири дні на місяць. Вимоги до кандидатів: оператори повинні мати стаж 3-4 роки (праця на будовах)..  

Робота за кордоном в Норвегії - тесля

Вакансія за кордоном для чоловіків - тесля. Вимоги від кандидата: документально підтверджений досвід роботи в якості теслі, досвід роботи з системами опалубки, знання англійської мови, бажана наявність відповідної освіти, вміння читати..  

Робота в Норвегії - кухар
відкрита сьогодні, Суми, Полтава, Одеса, Біла Церква, Київ

Вакансія за кордоном для жінок - кухар. Опис та обовязки виконуваних робіт: праця у їдальнях, кейтерингу, готелях. Кандидат отримує місце праці залежно від досвіду та навичок. Вимоги до кандидата: наявність диплому кухаря, знання англійської мови..  

Навчаня та праця за кордоном в Польщі для студентів

Вища освіта за кордоном в Європі. Унікальна пропозиція для Українців - Навчання в Польщі. Під час навчаня забезпечуємо працею, унікальна пропозиція для молодих людей без досвіду роботи - отримання вищої освіти за кордоном в Польщі з..  

Робота в Норвегії - тесля (конструктор).

Вакансія за кордоном для чоловіків, тесля-конструктор. Вимоги від кандидата: 5 років документально підтвердженого досвіду в якості теслі - конструктора (у 2006 — 2015 роках), досвід роботи з дерев’яними конструкціями на будовах дерев’яних будинків..  

Робота за кордоном в Норвегії - автомеханік.

Вакансії за кордоном для чоловіків - автомеханік. Опис та обовязки виконуваних робіт: ремонт автобусів та вантажівок, діагностика, заміна та сервіс експлуатаційних частин. Вимоги від кандидата: чотири роки документально підтвердженого досвіду на посаді автомеханіка..  

должность

введите название должности
город

введите название города
Искать!
Робота в Норвегії - монтер вентиляції

Вакансії за кордоном для чоловіків - монтажники систем вентиляції. Опис та обовязки виконуваних робіт: робота у якості монтера вентиляції при різних будівельних проектах на терені всієї Норвегії. Вимоги від кандидата: бажана наявність відповідної освіти..  

Робота в Польщі для студентів

Робота для українських студентів в польщі. Унікальна пропозиція для Українців - Навчання в Польщі. Під час навчаня забезпечуємо працею, унікальна пропозиція для молодих людей без досвіду роботи - отримання вищої освіти за кордоном в..  

Робота за кордоном в Чехії, косарі трави

Праця за кордоном, Чехія, вакансії для чоловіків. Високооплачувана робота для косарів трави. Вимоги до кандидатів: володіння ручною косою, працівники з досвідом і вмінням косити траву, фізична витривалість, робоча віза (польська національна)...  

Робота за кордоном в Німеччині, фасадчики, будівельники

Праця за кордоном в Німеччині для чоловіків - фасадчики (універсали). Вимоги до кандидатів: знання технології зовнішніх оздоблювальних робіт, хороші фахівці - майстри з досвідом і вмінням, обробка фасадів, робоча віза (Польська-національна)...  

Работа в Чехии на стройке для мужчин, без опыта

Работа за рубежом в Чехии для мужчин - внутренние ремонтные работы. Требования к кандидатам: нужны ребята-мужчины от 20 до 35 лет, желание работать и учиться в команде, рабочая виза (Польская-национальная). Описание и обязанности выполняемых работ: помощник мастера по отделочным работам..  

Работа в Чехии для мужчин на складе с венгерским паспортом
відкрита сьогодні, Луцьк, Рівне, Ужгород, Чернівці

Вакансии за границей для мужчин, Чешская республика - работники без опыта. Требования к кандидатам: требуются мужчины - парни до 35 лет, свободное владение украинским или русским языком, владение компьютером на уровне простого пользователя..