Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій

Вакансії (46-60 з 1147):

Робота в Норвегії - тесля (конструктор).

Вакансія за кордоном для чоловіків, тесля-конструктор. Вимоги від кандидата: 5 років документально підтвердженого досвіду в якості теслі - конструктора (у 2006 — 2015 роках), досвід роботи з дерев’яними конструкціями на будовах дерев’яних будинків..  

Робота за кордоном в Норвегії - автомеханік.

Вакансії за кордоном для чоловіків - автомеханік. Опис та обовязки виконуваних робіт: ремонт автобусів та вантажівок, діагностика, заміна та сервіс експлуатаційних частин. Вимоги від кандидата: чотири роки документально підтвердженого досвіду на посаді автомеханіка..  

Робота в Норвегії - монтер вентиляції

Вакансії за кордоном для чоловіків - монтажники систем вентиляції. Опис та обовязки виконуваних робіт: робота у якості монтера вентиляції при різних будівельних проектах на терені всієї Норвегії. Вимоги від кандидата: бажана наявність відповідної освіти..  

Робота в Польщі для студентів
відкрита зараз, Полтава, Одеса, Біла Церква, Київ

Робота для українських студентів в польщі. Унікальна пропозиція для Українців - Навчання в Польщі. Під час навчаня забезпечуємо працею, унікальна пропозиція для молодих людей без досвіду роботи - отримання вищої освіти за кордоном в..  

Робота за кордоном в Чехії, косарі трави

Праця за кордоном, Чехія, вакансії для чоловіків. Високооплачувана робота для косарів трави. Вимоги до кандидатів: володіння ручною косою, працівники з досвідом і вмінням косити траву, фізична витривалість, робоча віза (польська національна)...  

Робота за кордоном в Німеччині, фасадчики, будівельники

Праця за кордоном в Німеччині для чоловіків - фасадчики (універсали). Вимоги до кандидатів: знання технології зовнішніх оздоблювальних робіт, хороші фахівці - майстри з досвідом і вмінням, обробка фасадів, робоча віза (Польська-національна)...  

Работа в Чехии на стройке для мужчин, без опыта

Работа за рубежом в Чехии для мужчин - внутренние ремонтные работы. Требования к кандидатам: нужны ребята-мужчины от 20 до 35 лет, желание работать и учиться в команде, рабочая виза (Польская-национальная). Описание и обязанности выполняемых работ: помощник мастера по отделочным работам..  

Работа в Чехии для мужчин на складе с венгерским паспортом
відкрита зараз, Луцьк, Рівне, Ужгород, Чернівці

Вакансии за границей для мужчин, Чешская республика - работники без опыта. Требования к кандидатам: требуются мужчины - парни до 35 лет, свободное владение украинским или русским языком, владение компьютером на уровне простого пользователя..  

Работа в Чехии на стройке для мужчин, фасадчики, фасадные работы

Вакансии за рубежом в Чехии для мужчин - фасадщик Требования к кандидатам: знание технологии внешних отделочных работ, хорошие специалисты - мастера с опытом и умением, отделка фасадов. Описание и обязанности выполняемых работ: выполнение..  

" target="_blank" title="Работа По Украине">
должность

введите название должности
город

введите название города
here" target="_blank"> Искать!
Работа в Чехии для мужчин, работа в поле покос травы

Работа за рубежом, Чехия, вакансии для мужчин. Высокооплачиваемая работа для косарей травы. Требования к кандидатам: владение ручной косой, работники с опытом и умением косить траву, физическая выносливость, рабочая виза (польская национальная)...  

Работа в Чехии для мужчин в цеху на прозводстве
відкрита зараз, Чернівці, Чехія

Вакансия для мужчин за границей - работа в цехе по изготовлению полиэтиленовой продукции. Требования к кандидату на вакансию: требуется мужчина от 20 до 45 лет, физически здоровый, желание работать в команде, готовность работать в ночные смены..  

Работа в Чехии для мужчин на складе с румынским паспортом

Вакансии за границей для мужчин, Чешская республика - работа на крупных складах. Требования к кандидатам: требуются парни - мужчины от 20 до 35 лет, свободное владение украинским или русским языком, владение компьютером на уровне простого пользователя..  

Робота в Чехії, праця в цеху для жінок

Вакансії для жінок за кордоном, Чехія - праця в цеху з виготовлення пластикової продукції. Вимоги до кандидатів на вакансію: потрібні жінки від 20 до 45 років, розвинені мануальні здібності, бажання працювати у команді. Обов’язки: працівники без досвіду - різноробочі..  

Робота за кордоном, Польща, праця в теплиці для Українців

Працевлаштування за кордоном для жінок, чоловіків та сімейних пар, вакансії - в теплиці з помідорами - різна робота (досвід не потрібен). Потрібні працівники: від 20 до 50 років, робота погодинна 10-12 год. Вимоги до кандидатів: розвинені мануальні здібності - рухливість..  

Робота за кордоном, Польща, зварювальники mig-mag

Працевлаштування за кордоном, Польща, вакансії для чоловіків. Зварювальники метод mig-mag. Високооплачувана робота для зварювальників. Необхідні навички та вимоги: наявність свідоцтва для підтвердження кваліфікації (бажано!), Фахівці зі стажем роботи зварювальником методом миг-маг..