Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій

Вакансії (16-30 з 1334):

Робота в Чехії, вакансії для чоловіків
відкрита сьогодні, Чехія, Польща, Вінниця, Біла Церква, Київ

Вакансії за кордоном для чоловіків - праця на великих складах. Вимоги до кадидатів: потрібні мужчини від 20 до 35 років, володіння компютером на рівні простого користувача, бажання працювати у команді, робоча віза (Польська-національна). Обов’язки на великих складах: сканування..  

Робота в Польщі монтаж металоконструкцій

Вакансії - Монтери металевих конструкцій. Необхідні уміння та вимоги: досвід роботи зі сталевими конструкціями та знання своїх обовязків, монтаж - демонтаж, скручування, сверління, вміння користуватись інструментом, читання технічних креслень..  

Работа в Литве для строителей, каменщики

Работа за рубежом в Литве - Вильнюс, каменщики - строительные работы. Требования к кандидатам: возраст до 45 лет, хорошая физическая форма, без особых жалоб на здоровье, ответственность, опыт работы на стройке специалистом - мастером, знание литовского языка приветствуется..  

Работа в Польше каменщики - штукатуры

Вакансия за рубежом для мужчин - каменщики-штукатуры на строительство. Обязанности: сооружать стены, внешние и внутренние перестенки, опыт штукатура, также методом - машинной штукатурки. Требования: опыт работы и знание своих обязанностей..  

Робота за кордоном в Польщі для різноробочого

Вакансії за кордоном для чоловіків - ремонт залізничної колії. Вимоги від кандидата: працьовитість, фізична витривалість - готовність до фізичної роботи, робоча віза (Польска-національна). Опис та обовязки виконуваних робіт: утримання й ремонт залізничної колії..  

Робота за кордоном, електромеханіки - електромонтери
відкрита сьогодні, Польща, Черкаси, Ужгород, Полтава, Львів

Робота в Польщі на заводі, для чоловіків. Вакансії для "МАЙСТРІВ - УНІВЕРСАЛІВ". Вимоги до кадидатів: потрібні чоловіки вік до 55 років. Система оплати праці - оплата погодинна. Опис та обовязки для спеціалістів: майстри..  

Сварщики полуавтоматом, мужчины, Польша.

Работа за рубежом для сварщиков полуавтоматом. Необходимые навыки и требования: наличие свидетельства для подтверждения квалификации (обязательно!), специалисты со стажем работы сварщиком металлических конструкций и знание своих обязанностей не менее 2 лет..  

Робота в Польщі, для жінки в теплицях

Вакансія за кордоном, праця в теплиці - фізична робота. Потрібні жінки: від 20 до 50 років, робота погодинна 10-12 год. Оплата 7 злотих година нетто + обід. Робочий місяць: квітень-травень 300-350 годин. Житло від роботодавця. Район..  

Работа для женщин в теплице, работа в Польше

Работа за рубежом, работа в теплице - физическая работа. Нужны женщины от 20 до 50 лет, работа почасовая 10-12 ч. Оплата 7 злотых час нетто + обед. Рабочий месяц от 260 часов, апрель-май 300-350 часов. Жилье от работодателя. Район - Познань (Великопольское воеводство).  

должность

введите название должности
город

введите название города

301 Moved Permanently


nginx/1.13.5
" target="_blank"> Искать!
Робота в Польщі, слюсар - металлоконструкцій.

Робота за кордоном - слюсар. Необхідні уміння та вимоги: відповідна кваліфікація (обов'язково), слюсарна обробка деталей, досвід роботи зі сталевими конструкціями, виконання робіт з розбирання, ремонту і складання простих складових одиниць..  

Работа в Польше, Плиточники, на строительстве

Работа в Польше. Вакансии за рубежом для мужчин - строительно-ремонтные работы. Требования к кандидатам: знание технологии отделочных работ, выкладка плитки на стену и пол. Описание и обязанности выполняемых работ: выполнение ремонтно-отделочных работ на объектах компании..  

Різноробочий на залізничній колії, Робота в Польщі

Вакансії за кордоном для чоловіків - ремонт залізничної колії. Вимоги від кандидата: працьовитість, фізична витривалість - готовність до фізичної роботи, польська - середній рівень, робоча віза (Польска-національна). Опис та обовязки виконуваних робіт: утримання й ремонт залізничної колії..  

Робота в Польщі для жінок, на рибному заводі

Робота за кордоном, вакансії на рибному заводі. Потрібні жінки від 20 до 45 років. Опис та обовязки виконуваних робіт: розморожування рибних блоків, розкладання в пакети риби, контроль за роботою машини що завертає в плівку, контроль за роботою машини що клеїть етикетки..  

Работа за границей для мужчин, каменщики - Литва
відкрита сьогодні, Львів, Полтава, Прибалтика, Ужгород, Київ

Работа за рубежом в Литве, вакансии для мужчин - каменщики, строительные работы. Требования к кандидатам: возраст 20 - 55 лет, хорошая физическая форма, без особых жалоб на здоровье, ответственность, опыт работы на стройке специалистом - мастером..  

Работа в Чехии, вакансии для строителей, мужчины
відкрита сьогодні, Чехія

Вакансии за рубежом для мужчин - Каменщики, Сантехник, Плиточники. Каменщики, работа на стройках. Необходимые умения: реконструкция строения, перестройка и возведение домов - разные объекты, внутренние строительно - ремонтные работы на объекте... Обязанности мастеров: класть стены..