Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій

Вакансії (16-30 з 932):


Работа в Польше
відкрита сьогодні, Україна, всі регіони

регистрации в визовые центры и консульства (подготовка пакета документов), консультации по визовым вопросам Страна пребывания - Польша (Официальное трудоустройство по договору). Строительство (внутренние работы: арматурщики, бетонщики..  

Робота у Європі, робота в Польщі, водій міжнародник
відкрита вчора, Україна, всі регіони 9 USD

Робота в Польщі, робота за кордоном. Водій на маршруті Польща - Європа. Вимоги: водійські права категорії С + Е, свідоцтво міжнародника, картка тахографа, чіп, ADR. Житло надається. Основна оплата від 1300 євро/місяць. Стаж від 2 років...  

Робота за кордоном, в Чехії для Чоловіків
відкрита вчора, Україна, всі регіони

Робота у Чехії - на будівництві. Потрібні на роботу спеціалісти - майстри, робота з гіпсокартоном, різні обєкти, зарплата - до 1500 дол./міс., допомога зі житлом, район Праги. Робота для - зварювальників. Робота в Чехії для чоловіків...  

Робота в Польщі для мулярів

Робота за кордоном, чоловіки. Потрібні 10 мулярів. Обов’язки: мурувати стіни, спочатку зовнішні, потім також внутрішні перестінки. Вимоги: досвід роботи та знання своїх обовязків, читання технічних креслень, бажано базова польська. Оплата:..  

Робота за кордоном в Польщі для різноробочого

Вакансія для чоловіків - сортувальник цегли (різноробочий). Вимоги від кандидата: працьовитість, готовність до фізичної роботи, робоча віза (Польска-національна). Оплата праці: від 1400 злотих за місяць роботи . Зарплата залежить від кількості розкладених стосів цегли..  

Робота в Польщі за кордоном, водій - міжнародник
відкрита вчора, Україна, всі регіони

Водій на маршруті Польща - Європа. Вимоги: водійські права категорії С + Е, свідоцтво міжнародника, картка тахографа, чіп, ADR. Житло надається. Основна оплата від 1300 євро/місяць. Стаж від 2 років. Допомога в отриманні Карти - Поляка..  

Робота за кордоном в Польщі для будівельників.

Робота за кордоном. Потрібні 10 мулярів. Обов’язки: мурувати стіни, спочатку зовнішні, потім також внутрішні перестінки. Вимоги: досвід роботи та знання своїх обовязків, читання технічних креслень, бажано базова польська. Оплата: 10 злотих в годину нетто. Робота від 8 годин спочатку..  

Работа в Чехии для мужчин, гипсокартонщики
відкрита вчора, Україна, всі регіони

Работа в Чехии - на строительство. Требуются на работу специалисты - мастера, работа с гипсокартоном, различные объекты, зарплата - до 1500 долл. / Мес., Помощь с жильем, район Праги. Помощь в получении Карты Поляка (разрешение на постоянное..  

Работа за рубежом, в Польше, водитель
відкрита вчора, Україна, всі регіони

Водитель на маршруте Польша - Европа. Требования: водительские права категории С + Е, свидетельство международника, карточка тахографа. чип, ADR. Жилье предоставляется. Оплата труда - от 1300 евро/мес. Помощь в получении Карты Поляка..  

должность

введите название должности
город

введите название города
Искать!
Робота в Польщі - оператор навантажувача.
відкрита вчора, Україна, всі регіони

Вимоги до кандидата: досвід роботи на вилочному навантажувачі, права на вилочний навантажувач, вміння працювати в команді. Робота в три зміни (6-14, 14-22, 22-6 години). Оплата: 11 -13 злотих/год. брутто. Район Кракова. Допомога в отриманні..  

Робота в Польщі для чоловіків та жінок - оператор

Вакансія для чоловіків та жінок - оператор call—центру. Вимоги до кандидатів: добре знання польської мови, комунікабельність, робоча віза (Польська-національна). Оплата праці: 12 злотих за годину. Місце праці Польща, район Варшави.  

Монтажники (укладчики) ковроліну та поліхлорвінілу, Польща

Робота за кордоном, праця для майстрів з досвідом роботи. Монтажники (укладчики) паласів на підлогу з ковроліну та поліхлорвінілу. Потрібні - бригади по 2 особи. Обсяг головних робіт: чистова стяжка + шліфовка стяжки + викройка паласу з ковроліну..  

Робота в Польщі для зварювальників

Робота за кордоном. Потрібні Зварювальники напівавтоматом, чоловіки. Уміння та вимоги: наявність свідоцтва для підтвердження кваліфікації, фахівці зі стажем роботи зварником металевих конструкцій та знання своїх обовязків не менше 2 років..  

Робота в Польщі монтаж металоконструкцій

Вакансії - Монтери металевих конструкцій. Необхідні уміння та вимоги: досвід роботи зі сталевими конструкціями та знання своїх обовязків, монтаж - демонтаж, скручування, сверління, вміння користуватись інструментом, читання технічних креслень..  

Работа в Польше каменщики, строители.

Работа за рубежом для каменщиков. Обязанности: сооружать стены, сначала внешние, потом внутренние перегородки. Требования: опыт работы и знание своих обязанностей, чтение технических чертежей, желательно базовая польская. Оплата: 10 злотых в час нетто. Работа от 8 часов сначала..