Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій

Вакансії (1-15 з 1348):


Работа в Израиле для женщин на 3-12 месяцев.
відкрита зараз, Київ

Работа в Израиле для женщин на 3-12 месяцев. Уборка коттеджей. 1 выходной в неделю. Проживание в комнате по 2 человека. Питание за свой счет (в свободное от работы время) Оплата услуг фирмы - с 1ой зарплаты. Подробнее по телефонам..  


Work&Travel Germany 2016

Открыт набор на летнюю студенческую программу Work&Travel Germany 2016. Мы ищем ребят, желающих провести лето в Германии, зарабатывая и путешествуя. Обязательным требованием есть знание немецкого языка! Участники этой программы получают..  


Танцоры беллиденс в Египет
відкрита зараз, Київ, Івано-Франківськ, Львів 500 USD

Проводится набор танцовщиц беллиденс для выступлений в вечерних шоу отелей 5* Египта. Также требуется наличие костюмов для выступлений и танцевальных номеров. Работодатель предоставляет комнату в отеле и бесплатное питание на территории..  


Разнорабочий на ферму в Данию
відкрита зараз, Вінниця 2000 USD

Рабочая практика для молодежи до 30-32 лет, со знанием английского языка не ниже среднего уровня. Также желательно наличие аграрного образования (студент старших курсов или выпускник 2013-2014 годов). Работа на фермах Дании ( свино-, молочные..  

Робота у Європі, робота в Польщі, водій міжнародник

Робота в Польщі, робота за кордоном. Водій на маршруті Польща - Європа. Вимоги: водійські права категорії С + Е, свідоцтво міжнародника, картка тахографа, чіп, ADR. Житло надається. Основна оплата до 1300 євро/місяць. Стаж від 2 років...  

Работа в Польше для женщин, набор в теплицу

Набор работников в Польшу на 2016 год - работа в теплицах. Труд за рубежом. Вакансии для женщин и семейных пар (разные вакансии (мужчин)). Работа в теплице с помидорами - разнорабочие, работники без опыта. Требуются рабочие по возрасту: от 20 до 50 лет..  

Работа в Польше и за рубежом для водителей

Вакансии за границей для мужчин, водители-международники Польша-Европа. Требования от кандидатов: наличие водительских прав категории С Е, чип (карты для тахографа), отсутствие вредных привычек, минимум два года стажа водителем С Е категории (желательно в Европе)..  

Робота за кордоном, в Чехії для Чоловіків

Робота у Чехії - на будівництві. Потрібні на роботу спеціалісти - майстри, робота з гіпсокартоном, різні обєкти, зарплата - до 1500 дол./міс., допомога зі житлом, район Праги. Робота для - зварювальників. Робота в Чехії для чоловіків...  

Робота в Чехії для чоловіків, працівники на складах

Вакансії за кордоном для чоловіків - праця на великих складах. Вимоги до кадидатів: потрібні мужчини від 20 до 35 років, володіння компютером на рівні простого користувача, бажання працювати у команді, робоча віза (Польська-національна). Обов’язки на великих складах: сканування..  

" target="_blank" title="Работа По Украине">
должность

введите название должности
город

введите название города
here" target="_blank"> Искать!
Робота за кордоном для плиточників на шенген візі

Вакансії в Чехії для чоловіків - внутрішні оздоблювальні роботи. Необхідні уміння: знання технології оздоблювальних робіт, викладка плитки на стіну та підлогу, стяжка, штукатурка, малярка, внутрішні роботи з реконструкції стін чи підлоги..  

Робота в Польщі за кордоном, водій - міжнародник
відкрита зараз, Україна, всі регіони

Водій на маршруті Польща - Європа. Вимоги: водійські права категорії С + Е, свідоцтво міжнародника, картка тахографа, чіп, ADR. Житло надається. Основна оплата від 1300 євро/місяць. Стаж від 2 років. Допомога в отриманні Карти - Поляка..  

Робота за кордоном, в Чехії, зварювальники
відкрита зараз, Україна, всі регіони

Робота за кордоном в Чехії для чоловіків. Потрібні грамотні зварювальники методом mig-mag з умінням читати технічне креслення, (перевірка роботи під ренгеном). Обовязки - зварювання металевих конструкцій, зарплата - від 1000 долларів місяць..  

Робота в Польщі продавцем, жінка, чоловік

Праця за кордоном для молодих людей: хлопець, дівчина, чоловік, жінка. Вакансія - продавець мясного відділу у супермаркеті. Вимоги до кандидата: вік 20 до 35 років (бажано до 30), знання польської мови на розмовному рівні, досвід роботи - продавцем..  

Робота в Польщі Плиточники на будівництво

Робота на будівництві, в Польщі. Будівельники на будівельні роботи в Польщу потрібні: Вакансії за кордоном для чоловіків. Вимоги до кандидатів: знання технології оздоблювальних робіт, викладка плитки на стіну та підлогу. Опис і обов'язки..  

Робота за кордоном в Польщі для будівельників.

Робота в Польщі - будівельно-ремонтні роботи. Вакансия за рубежом для мужчин - каменщики-штукатуры на строительство. Обязанности: сооружать стены, внешние и внутренние перестенки, опыт штукатура, также методом - машинной штукатурки. Требования: опыт работы и знание своих обязанностей..