Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій

Вакансії (1-15 з 765):

Робота в Польщі без кваліфікації (пекарня)
відкрита зараз, Львів 700 USD

Потрібні жінки для роботи в пекарні в Польщі. Фасування продукції в конвейеру. Місце роботи- Świebodzin, Województwo lubuskie. З досвідом роботи в цій сфері та без нього. Зарплата 8 злотих за годину, в місяць в діапазоні від 650-750 доларів в єквіваленті..  

Будівельники в Ізраіль
відкрита зараз, Львів 1500 USD

Потрібні будівельники, фахівці по внутрішнім роботам. Робота в місці Натанія. Обовязково з досвідом роботи. Оплата відрядна. Робочий день 10-12 годин, 5.5 робочий тиждень Пятниця-з обіду, субота вихідний. Середня платня від 1500 доларів. Житло надається..  

Будівельники в Польщу
відкрита зараз, Львів 1000 USD

Потрібні будівельники: фахівці по внутрішнім та бетонним роботам, муляри. Робота в містах Варшава та Познань . Обовязково з досвідом роботи. Оплата відрядна. 10-12 годин робочий день, 5.5 днів робочий тиждень. Середня платня в діапазоні 800-1250 доларів. Житло надається..  

Робота в Італії
відкрита зараз, Львів 850 USD

Потрібні жінки та сімейні пари для роботи в Італії Місце роботи-південь Італії, провінція Кампанія (Benevento) та Калабрія (San Giovanni in Fiore). Жінки-покоївки, прибирання громадських приміщень, роботи по дому, догляд за пристарілими..  

Робота на мясокомбінаті в Польщі
відкрита зараз, Львів 750 USD

Потрібні жінки, чоловіки та сімейні пари для роботи на мясокомбінаті в Польщі. Місце роботи- в околицях Poznan. Всі спеціальності в даній галузі. З досвідом роботи в цій сфері та без нього. Зарплата в місяць в діапазоні від 650-850 доларів в єквіваленті..  

Зварювальники в Польщу
відкрита зараз, Львів 1000 USD

Потрібні зварювальники: напівавтоматичне зварювання, та ручне, метода 135/136, 111. Та спеціалісти по зварюванню аргоном. Робота в містах Варшава та Познань . Обовязково з досвідом роботи. Оплата відрядна. 10-12 годин робочий день,..  

Покоївки в Польщу
відкрита зараз, Львів 650 USD

Потрібні жінки для роботи в Польщі покоївками. Місце роботи-Warszawa, Poznan. Прибирання покоїв в готелях. Зарплата в місяць в діапазоні від 600-700 доларів в єквіваленті, в залежності від кількості робочих годин та днів, обєму виконуваної роботи. 10-12 годин робочий день..  

Покоївки в Ізраіль
відкрита зараз, Львів 1250 USD

Потрібні жінки для роботи в Ізраїлі покоївками. Місце роботи-Натанія. Прибирання квартир. Зарплата в місяць в діапазоні від 1250 доларів в єквіваленті, в залежності від кількості робочих годин та днів, обєму виконуваної роботи. 10-12 годин робочий день..  

Покоївки в Чехію
відкрита зараз, Львів 850 USD

Потрібні жінки для роботи в Чехії покоївками. Місце роботи- Znojmo, České Budějovice. Прибирання покоїв в готелях. Зарплата в місяць в діапазоні від 750 евро в єквіваленті, в залежності від кількості робочих годин та днів..  

должность

введите название должности
город

введите название города
Искать!
Робота в сільськогосподарському секторі в Польщі
відкрита зараз, Львів 700 USD

Потрібні жінки, чоловіки та сімейні пари для роботи в сільськогосподарському секторі в Польщі. Місце роботи- в околицях Poznan. Збір врожаю, робота в теплицях, догляд за худобою, робота на полях. З досвідом роботи в цій сфері та без нього. Чоловіки..  

Слюсарі та монтажники металоконструкцій в Польщу
відкрита зараз, Львів 1150 USD

Потрібні слюсарі та монтажники металоконструкцій для роботи в Польщі. Робота в містах WARSZAWA та POZNAN . Обовязково з досвідом роботи. Оплата відрядна. 10-12 годин робочий день, 5.5 днів робочий тиждень. Середня платня в діапазоні 900-1250 доларів..  

Mаляра для фарбування металоконструкцій в Польщу
відкрита зараз, Львів 1000 USD

Потрібні маляра для фарбування металоконструкцій, та високовольтних ліній Робота в Центральній Польщі. Обовязково з досвідом роботи. Оплата відрядна. 10-12 годин робочий день, 5.5 днів робочий тиждень. Середня платня в діапазоні 1000 доларів на мясяць..  

Єлектромонтери в Польщу
відкрита зараз, Львів 1000 USD

Потрібні єлектромонтери, робота по монтажу внутрішніх єлектромереж. Робота в Центральній Польщі. Обовязково з досвідом роботи. Оплата відрядна. 10-12 годин робочий день, 5.5 днів робочий тиждень. Середня платня в діапазоні 1000 доларів на місяць..  

Сантехніки в Польщу
відкрита зараз, Львів 8000 USD

Потрібні сантехніки, робота по монтажу зовнішніх каналізаційних мереж. Робота в Bydgoszcz . Обовязково з досвідом роботи. Оплата відрядна. 10-12 годин робочий день, 5.5 днів робочий тиждень. Середня платня в діапазоні від 800 доларів на місяць..  

Столяри в Польщу
відкрита зараз, Львів 800 USD

Потрібні столяри (теслі), робота в цеху по виробництву меблів. Робота в Центральній Польщі. Обовязково з досвідом роботи. Оплата відрядна. 10-12 годин робочий день, 5.5 днів робочий тиждень. Середня платня в діапазоні від 800 доларів на місяць..