Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій у Львові

Вакансії у Львові (1-15 з 536):

Оператор за ПК
відкрита зараз, Львів 6000 ГРН

Для работы необходимо: 3-4 часа на работу в течении суток (время выбираете сами), наличие ноутбука или компьютера с постоянным интернетом, желание работать и зарабатывать, зарплата сдельная. Собеседование проводим по эл. почте. За подробностями..  

Робота в Польщі - чоловіки на меблевий завод

Вакансії за кордоном для чоловіків - різноробочі. Кількість місць - 20. Робота на меблевій фабриці - початок з січня 2017 року. Необхідні уміння: різноробочі (працівники без особливих умінь чи відповідного досвіду). Вимоги: вік 20 - 50 (55) років (бажано)..  

Работа за границей для мужчин, каменщики - Литва
відкрита сьогодні, Львів, Полтава, Прибалтика, Ужгород, Київ

Работа за рубежом в Литве, вакансии для мужчин - каменщики, строительные работы. Требования к кандидатам: возраст 20 - 55 лет, хорошая физическая форма, без особых жалоб на здоровье, ответственность, опыт работы на стройке специалистом - мастером..  

Робота в Литві для чоловіків - будівельники

Праця за кордоном в Європі - Литва, муляри - кваліфіковані працівники на будівельні роботи. Робота для чоловіків, можна виїжджати своєї сформованою бригадою. Вакансії для чоловіків - будівельники (фахівці). Вимоги до кандидатів: вік до 45 (50) років..  

Робота в Данії для чоловіків

Набір працівників. Праця за кордоном в Європі - Данія, будівельники - внутрішня обробка. Вимоги до працівників: хлопці - мужчини від 22 до 45 років, досвід роботи будівельником-універсалом мінімум 1 рік, хороший стан здоров'я, дотримання встановлених правил техніки безпеки..  

Робота в Польщі для чоловіків - різати метал
відкрита сьогодні, Польща, Львів, Тернопіль, Рівне, Київ

Вакансія за кордоном для чоловіків - різчик металу (газовим різаком). Обов’язки працівника: володіння газовим різаком, різати металоконструкції та інші металеві чи сталеві вироби, ламати старе обладнання. Вимоги до кандидатів: володіння газовим різаком..  

Робота в Польщі - збирання та сортування ягід

Вакансії за кордоном для жінок, чоловіків та сімейних пар - збирання рябини чорноплідної (борівка американська). Термін початку реалізації замовлення: 15 липня 2015 Кількість працівників: 10 Вимоги до кандидатів: Особи, котрі мають практику роботи в полі (нп. збирання ягід..  

Робота в Чехії для чоловіків, працівники на складах

Вакансії за кордоном для чоловіків - праця на великих складах. Вимоги до кадидатів: потрібні мужчини від 20 до 35 років, володіння компютером на рівні простого користувача, бажання працювати у команді, робоча віза (Польська-національна). Обов’язки на великих складах: сканування..  

Робота в Німеччині - водії самоскидів, чоловіки

Вакансії за кордоном для чоловіків - водії категорії B + E (автомобілі самоскиди). Робота на будівництві - міжміські переїзди (дорожнє будівництво). Потрібні - свідоцтво міжнародника, картка тахографа. Оплата праці від: 1000 євро на місяць. Повна зайнятість..  

должность

введите название должности
город

введите название города

301 Moved Permanently


nginx/1.13.5
" target="_blank"> Искать!
Робота за кордоном в Польщі для будівельників.
відкрита сьогодні, Полтава, Одеса, Львів, Луцьк, Житомир

Робота в Польщі - будівельно-ремонтні роботи. Вакансия за рубежом для мужчин - каменщики-штукатуры на строительство. Обязанности: сооружать стены, внешние и внутренние перестенки, опыт штукатура, также методом - машинной штукатурки. Требования: опыт работы и знание своих обязанностей..  

Робота в Чехії - різноробочі в пекарню

Вакансії за кордоном у східній Європі для жінок - Хлібопекарня. Вимоги до кандидатів: дівчата-жінки від 20 до 35 років, бажання працювати, без особливих скарг на здоровя, відповідальність, знання чеської мови буде перевагою, але не є необовязково..  

Робота в Польщі на заводі - чоловіки
відкрита сьогодні, Тернопіль, Київ, Львів, Польща, Луцьк

Вакансії за кордоном, праця для чоловіків: різноробочі та різчик металу (робота - газовим різаком). Різчик по металу - Обов’язки майстра: володіти газовим різаком, різати металоконструкції чи інші металеві та сталеві вироби, різати старе обладнання. Вимоги: володіння газовим різаком..  

Робота в Чехії для Українців на будові
відкрита сьогодні, Чехія, Київ, Біла Церква, Вінниця, Львів

Праця за кордоном в Чехії для чоловіків - фасадщики та гіпсокартонщики. Вимоги до фасадщиків: знання технології зовнішніх оздоблювальних робіт, хороші фахівці - майстри з досвідом і вмінням, обробка фасадів. Опис і обов'язки виконуваних..  

Праця в Чехії, зварювальники без досвіду роботи

Праця за кордоном, Чехія, вакансії для чоловіків. Зварювальники напів автоматом без досвіду роботи. (високооплачувана робота у Європі). Необхідні навички та вимоги до працівників: непотрібно! - документи чи свідоцтва для підтвердження кваліфікації..  

Работа в Польше, разнорабочие на фабрику

Вакансии за границей в Польше для женщин и семейных пар - разнорабочие на фабрику Птицы. Обязанности сотрудников: работа при переработке птицы, работа на конвейере, обработка, очистка, сортировка... Требования: женщины до 45 лет (можно семейные пары)..