Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій у Львові

Вакансії у Львові (1-15 з 781):

Менеджер по продаже климатического оборудования
відкрита зараз, Львів

Вимоги: • повна вища освіта ( бажано технічна/економічна); • досвід активних продажів не менше року; • вітається досвід роботи у сфері кліматичного обладнання; • навички ведення переговорів і укладення договорів; • знання 1С та Мicrosoft..  

Раздатчик листовок
відкрита зараз, Львів 6000 ГРН

Требования - коммуникабельность, ответственность, исполнительность. Условия работы: зарплата 70 грн в час, количество часов работы в день не ограничено; время работы обсуждается на собеседовании. Записаться на подработку можно по номеру тел.!  

Секретарь 
відкрита зараз, Львів 5500 ГРН

Обязанности: прием‚ переадресация звонков; прием посетителей; передача информации сотрудникам; решение административных вопросов. Требования: уверенный пользователь ПК‚ знание офисной техники. Условия: график работы 5/2, с 8.00 до 17.00; оклад 5500грн; корпоративное обучение и тренинги.  

Персональный водитель
відкрита зараз, Львів 9000 ГРН

Должностные обязанности: доставка руководителя в офис и домой сопровождение руководителя в течение рабочего дня; поездки в аэропорт/вокзалы; обеспечение ежедневной технической готовности автомобиля; ведение путевых листов и финансовой отчетности...  

Пеший курьер (в офис) подработка
відкрита сьогодні, Львів 6500 ГРН

График 3-4 часа в день Для желающих подработать в удобное время (для студентов или пенсионеров). Частая оплата на руки от 450 грн в день и выше. Доставка документов и мелких посылок. По работе звоните: О95--1З--О4--419 или О67--68--З9--7ЗО / Юлuя Виктoрoвнa  

Охранник (вахта), от 8 000 грн
відкрита сьогодні, Львів 8000 ГРН

Требуются охранники на вахту для работы на предприятии (муж./жен.) Режим работы – суточный (1/3, 2/4) или 7/7, 15/15. Оплата проезда, проживания и питания (по необходимости). Выдача заработной платы сразу после отработки. По работе..  

Менеджер з підбору персоналу
відкрита сьогодні, Львів 5300 ГРН

Обов'язки: Організація системи підбору, найму та утримання персоналу; Формування кадрового резерву; Адаптація нових співробітників офісу; Первинне кадрове адміністрування (контроль документообігу). Вимоги до кандидата: Досвід..  

Оператор 1С вечірній
відкрита сьогодні, Львів 5000 ГРН

Компанія дистриб'ютор (продукти харчування) відкриває вакансію оператора 1С (вечірнього). Обов'язки: - формування та обробка замовлень - роздруківка пакету супровідних документів. Вимоги: - досвід роботи вітається - впевнений..  

Складальник корпусних меблів
відкрита сьогодні, Львів 5500 ГРН

Вимоги: досвід роботи в даному напрямку, наявність власного інструменту, знання меблевої фурнітури Blum, вміння спілкуватися з клієнтами, не конфліктність. Обов'язки: складання корпусних меблів в цеху і монтаж. Умови роботи: повна зайнятість..  

должность

введите название должности
город

введите название города

301 Moved Permanently


nginx/1.13.5
" target="_blank"> Искать!
Вантажник-комплектувальник
відкрита сьогодні, Львів 5000 ГРН

Вимоги до кандидатів: Особистісні характеристики: акуратність, уважність, відповідальність, старанність, без шкідливих звичок. Обов'язки: Навантаження-розвантаження товару; Комплектація товару. Умови роботи: Стабільна робота в Компанії; Гідна..  

Водій категорії Е
відкрита сьогодні, Львів 7000 ГРН

Департамент транспортної логістики - лідер на ринку транспортних послуг, у зв'язку з розширенням, оголошує конкурс на вакансію Водій категорії "Е" Вимоги: Досвід роботи водієм категорії "Е" від 3 років; Досвід..  

Помічник економіста
відкрита сьогодні, Львів 5000 ГРН

В компанію на постійне і стабільне місце роботи потрібен помічник економіста Вимоги: -освіта в області економіки, бухгалтерського обліку, фінансів; -уважність, наполегливість, розвинене почуття відповідальності в роботі, логічне мислення; -знання..  

Прибиральниця на підробіток
відкрита сьогодні, Львів 2700 ГРН

Вимоги: порядність та хазяйновитість, відповідальне ставлення до роботи Обов'язки: сухе і вологе прибирання в офісі Умови роботи: комфортабельний офіс, ЗП без затримок, графік - 3-4 години в день (ранковий або вечірній час) Звертайтесь..  

Пеший курьер
відкрита сьогодні, Львів 3500 ГРН

Основные обязанности: доставка товаров и документов Требования к кандидату: Коммуникабельность, ответственность, организованность, исполнительность. Условия работы: График работы свободный - от 3-4 часов в день (суб., воскр...  

Менеджер по роботі з персоналом
відкрита сьогодні, Львів 5000 ГРН

В компанію потрібен менеджер по роботі з персоналом. Вимоги: Досвід роботи у сфері пошуку і підбору персоналу буде перевагою. Знання ПК. Особисті якості: відповідальність, комунікабельність, активність, націленість на результат, пунктуальність. Обов'язки: Пошук..