Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій у Львові

Вакансії у Львові (1-15 з 733):


Рекрутер, HR
відкрита зараз, Львів 8000 ГРН

ПП «Західприлад» - провідний міжнародний постачальник обладнання для проведення держтехогляду, а також електровимірювальних та радіовимірювальних приладів - у зв'язку з розширенням діяльності оголошує конкурс на заміщення вакантної посади «Рекрутер..  


Менеджер з продажу радіо-, електро-, контрольно-вімірювальніх пріладів - 3
відкрита зараз, Львів 8000 ГРН

ПП «Західприлад» - провідний постачальник обладнання для проведення держтехогляду, а також електровимірювальних та радіовимірювальних приладів в Україні, РФ та Казахстані - в зв'язку з розширенням діяльності оголошує конкурс на заміщення..  


Майстер з ремонту вимірювальних приладів
відкрита зараз, Львів 6000 ГРН

ПП «Західприлад» - провідний постачальник обладнання для проведення держтехогляду, а також електровимірювальних та радіовимірювальних приладів - в зв'язку з розширенням діяльності (потрібно ще 3 майстри) - оголошує конкурс на заміщення вакантної..  


Помічник керівника
відкрита зараз, Львів 5000 ГРН

ПП «Західприлад» - провідний постачальник обладнання для проведення держтехогляду, а також електровимірювальних та радіовимірювальних приладів - у зв'язку з розширенням діяльності оголошує конкурс на заміщення вакантної посади «Помічник..  


Майстер з ремонту щитових приладів
відкрита зараз, Львів 3000 ГРН

ПП «Західприлад» - провідний постачальник обладнання для проведення держтехогляду, а також електровимірювальних та радіовимірювальних приладів, в зв'язку з розширенням діяльності (потрібно ще 3 майстри) - оголошує конкурс на заміщення вакантної..  


Менеджер (супровід тендерів та аукціонів)
відкрита зараз, Львів 10000 ГРН

ПП «Західприлад» - провідний постачальник обладнання для проведення держтехогляду, а також електровимірювальних та радіовимірювальних приладів - у зв'язку з розширенням діяльності (потрібно ще 2 працівники) оголошує конкурс на заміщення..  


Спеціаліст з інтернет-реклами
відкрита зараз, Львів 5000 ГРН

ПП «Західприлад» - провідний постачальник обладнання для проведення держтехогляду, а також електровимірювальних та радіовимірювальних приладів - в зв'язку з розширенням діяльності (потрібно ще 3 менеджери) оголошує конкурс на заміщення вакантної..  


Маляр-різноробочий
відкрита зараз, Львів 3500 USD

ПП «Західприлад» - провідний постачальник обладнання для проведення держтехогляду, а також електровимірювальних та радіовимірювальних приладів, в зв'язку з розширенням діяльності (потрібно ще 3 маляри) - оголошує конкурс на заміщення вакантної..  


Офіс-менеджер (супровід тендерів та аукціонів)
відкрита зараз, Львів 10000 ГРН

ПП «Західприлад» - провідний постачальник обладнання для проведення держтехогляду, а також електровимірювальних та радіовимірювальних приладів - у зв'язку з розширенням діяльності (потрібно ще 2 працівники) оголошує конкурс на заміщення..  

" target="_blank" title="Работа По Украине">
должность

введите название должности
город

введите название города
here" target="_blank"> Искать!

Комірник-різноробочий на склад
відкрита зараз, Львів 3000 ГРН

ПП «Західприлад» - провідний постачальник обладнання для проведення держтехогляду, а також електровимірювальних та радіовимірювальних приладів, в зв'язку з розширенням діяльності (потрібно ще 3 комірники) - оголошує конкурс на заміщення..  


Різноробочий електрик-майстер
відкрита зараз, Львів 3000 ГРН

ПП «Західприлад» - провідний постачальник обладнання для проведення держтехогляду, а також електровимірювальних та радіовимірювальних приладів, в зв'язку з розширенням діяльності (потрібно ще 3 різноробочі) - оголошує конкурс на заміщення..  


Senior ASP.NET (Azure) Developer

REQUIREMENTS: - ASP.NET development experience more than 4 years; - Working experience with ASP.NET MVC и ASP.NET Web API; - Knowledge of Microsoft Azure; - Basic knowledge of JavaScript (AngularJS), HTML, CSS; - English: Intermediate..  


Сбор ягод в Польше

Предлагаем сезонную работу на 3 месяца, с возможностью продления контракта. Работа как в поле(сбор ягоды и уход за кустами), так и в помещении на линии (упаковка, сортировка). Преимущественно для людей, которые имеют опыт работы в сельском хозяйстве (полях..  


SEO-спеціаліст
відкрита зараз, Львів 8000 ГРН

ПП «Західприлад» - провідний постачальник обладнання для проведення держтехогляду, а також електровимірювальних та радіовимірювальних приладів в Україні, РФ та Казахстані - у зв'язку з розширенням діяльності оголошує конкурс на заміщення вакантної посади «Керівник відділу контент-менеджерів..  


Контент-менеджер
відкрита зараз, Львів 3000 ГРН

ПП «Західприлад» - провідний постачальник обладнання для проведення держтехогляду, а також електровимірювальних та радіовимірювальних приладів - в зв'язку з розширенням діяльності оголошує конкурс (потрібно 3 контент-менеджери) на заміщення..