Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій в Чернівцях

Вакансії в Чернівцях (1-15 з 118):


System Administrator (Linux)
відкрита зараз, Київ, Вінниця, Донецьк, Харків, Чернівці 22000 ГРН

Our Client, international company is looking for System Administrator (Linux) to expand its team in Kiev office. REQUIREMENTS: - More than 2 years of experience in Linux administration; - Good knowledge of network protocols and OSI model; - Knowledge of Apache..  


Працівники на виробництво салатів до Польші
відкрита зараз, Київ, Полтава, Херсон, Черкаси, Чернівці 600 USD

На виробництво салатів (напівфабрикати)„GREEN FAKTORY” потрібні працівники 20-45 років. Умови роботи: 8зл за годину, 12-ти годинна зміна (денні) Проживання безкоштоне ( доплата за комунальні і транспорт складає 130 зл з особина місяць) Допомога..  

Робота в Чехії для чоловіків - Гіпсокартонщики

Робота за кордоном в Чехії на будівлях, гіпсокартонщики. Робота в Чехії для чоловіків - Гіпсокартонщики. Робота будівельно-ремонтні роботи. Потрібні на роботу хороші спеціалісти - майстри, робота з гіпсокартоном, різні обєкти, зарплата - до 1500 долларів міс...  

Робота в Чехії для чоловіків, працівники на складах

Вакансії за кордоном для чоловіків - праця на великих складах. Вимоги до кадидатів: потрібні мужчини від 20 до 35 років, володіння компютером на рівні простого користувача, бажання працювати у команді, робоча віза (Польська-національна). Обов’язки на великих складах: сканування..  

Робота в Польщі, для жінки в теплицях

Вакансія за кордоном, праця в теплиці - фізична робота. Потрібні жінки: від 20 до 50 років, робота погодинна 10-12 год. Оплата 7 злотих година нетто + обід. Робочий місяць: квітень-травень 300-350 годин. Житло від роботодавця. Район..  

Робота в Польщі, на будівництві - Плиточники

Робота за кордоном. Вакансії за кордоном для чоловіків - будівельно-ремонтні роботи. Вимоги до кандидатів: знання технології оздоблювальних робіт, викладка плитки на стіну та підлогу. Опис і обов'язки виконуваних робіт: виконання..  

Работа в Польше для женщин, конвейерная работа

Работа за рубежом, вакансии на рыбном заводе, работа за конвейером и другие операции ... Требования: нужны женщины от 20 до 45 лет, работа почасовая 8-12 часов в день, рабочая виза (Польская национальная). Также есть вакансия для мужчины. Оплата труда 9 злотых час нетто. Работа с 25-30..  

Работа в Чехии для мужчин на складе с венгерским паспортом
відкрита зараз, Луцьк, Рівне, Ужгород, Чернівці

Вакансии за границей для мужчин, Чешская республика - работники без опыта. Требования к кандидатам: требуются мужчины - парни до 35 лет, свободное владение украинским или русским языком, владение компьютером на уровне простого пользователя..  

Работа в Чехии для мужчин, работа в поле покос травы

Работа за рубежом, Чехия, вакансии для мужчин. Высокооплачиваемая работа для косарей травы. Требования к кандидатам: владение ручной косой, работники с опытом и умением косить траву, физическая выносливость, рабочая виза (польская национальная)...  

" target="_blank" title="Работа По Украине">
должность

введите название должности
город

введите название города
here" target="_blank"> Искать!
Работа в Чехии для мужчин в цеху на прозводстве
відкрита зараз, Чернівці, Чехія

Вакансия для мужчин за границей - работа в цехе по изготовлению полиэтиленовой продукции. Требования к кандидату на вакансию: требуется мужчина от 20 до 45 лет, физически здоровый, желание работать в команде, готовность работать в ночные смены..  

Работа в Чехии для мужчин на складе с румынским паспортом

Вакансии за границей для мужчин, Чешская республика - работа на крупных складах. Требования к кандидатам: требуются парни - мужчины от 20 до 35 лет, свободное владение украинским или русским языком, владение компьютером на уровне простого пользователя..  

Робота в Польщі, будівельники, муляри, опалубники

Вакансія за кордоном для чоловіків, муляри - опалубники. Обов’язки працівників на будові: мурувати стіни, зовнішні та внутрішні перестінки, робота з опалубкою. Вимоги до кандидатів: досвід роботи та знання своїх обовязків, читання технічних креслень..  

Робота в Чехії, праця в цеху для жінок

Вакансії для жінок за кордоном, Чехія - праця в цеху з виготовлення пластикової продукції. Вимоги до кандидатів на вакансію: потрібні жінки від 20 до 45 років, розвинені мануальні здібності, бажання працювати у команді. Обов’язки: працівники без досвіду - різноробочі..  

Робота за кордоном, Польща, бетонщики, монолітчики, муляри, штукатури

Вакансії за кордоном для чоловіків, бетонщики-монолітчики, муляри-штукатури, будівельні та ремонтні роботи. Вимоги до кандидатів: досвід роботи з бетоном - монолітчики, мурувати та штукатурити стіни, знання своїх обовязків, бажано базова польська..  

Робота за кордоном, Польща, виготовлення святкових стрічок

Працевлаштування за кордоном: для жінок, чоловіків, сімейних пар - виробництво святкових стрічок. Набір триває. Початок праці: з 1 жовтня до 23 грудня 2015. Кількість співробітників: а - команда) 50 чоловік – працівники виробництва..