Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій в Білій Церкві

Вакансії в Білій Церкві (1-15 з 763):

Требуется Менеджер
відкрита зараз, Біла Церква 6000 ГРН

Обязанности: Пoдбoр персoнала, пpoведение coбеседований, прием писем от кандидатов, консультация клиентoв. Требования: Жен. от 22 лет, коммуникабельность, ответственнocть, наличие ПК. Условия: Официальное трудоустройство, paбота от 3 часов..  

Подработка к основной работе
відкрита зараз, Біла Церква 5000 ГРН

Идеально для мам в декрете, женщинам, домохазяйкам. Зарплата по началу сдельная, потом ростущий доход+премии, бонусы. Трeбoвaния к coиcкaтeлю: от 22 лет; нaличиe кoмпьютeрa, жeлaтeлeн oпыт рaбoты с ПК выше среднего; свoбoдных 3-4 чaca в дeнь; сeрьeзнocть нaмeрeний..  

Работа, возможно совмещение
відкрита зараз, Біла Церква 6000 ГРН

Идеально для мам в декрете, женщинам, домохазяйкам. Зарплата по началу сдельная, потом ростущий доход+премии, бонусы. Трeбoвaния к coиcкaтeлю: от 22 лет; нaличиe кoмпьютeрa, жeлaтeлeн oпыт рaбoты с ПК выше среднего; свoбoдных 3-4 чaca в дeнь; сeрьeзнocть нaмeрeний..  

Робота в Європі - гіпсокартонщики. Німеччина

Спеціалісти Гіпсокартонщики - знання технології оздоблювальних робіт, хороші фахівці - майстри з досвідом і вмінням, робота з гіпсокартоном. Вакансії для чоловіків, робота на будові - монтаж гіпсокартону та конструкцій. Монтажні та ремонтно-будівельні..  

Робота в Чехії, майстри на будівництво

Праця за кордоном у Європі для чоловіків - майстри для зведення будинків по Канадської технології. Вимоги до кандидатів: вік 20 - 50 (55) років (бажано), хороша фізична форма, без особливих скарг на здоровя, відповідальність, досвід роботи..  

Работа в Германии, Маляры, строительные работы

Работа за границей в Германии для мужчин - специалисты на строительные площадки. Маляры: знание - подготовка работы с малярного обработке декораций и составление цветов, осуществляет черновую подготовку поверхностей под окраску, оклейку..  

Робота в Литві для чоловіків - будівельники

Праця за кордоном в Європі - Литва, муляри - кваліфіковані працівники на будівельні роботи. Робота для чоловіків, можна виїжджати своєї сформованою бригадою. Вакансії для чоловіків - будівельники (фахівці). Вимоги до кандидатів: вік до 45 (50) років..  

Работа в Польше и за рубежом для водителей

Вакансии за границей для мужчин, водители-международники Польша-Европа. Требования от кандидатов: наличие водительских прав категории С Е, чип (карты для тахографа), отсутствие вредных привычек, минимум два года стажа водителем С Е категории (желательно в Европе)..  

Робота в Литві для чоловіків, будівельники

Вакансії за кордоном для чоловіків, робота повязана з будівництвом: фасадщики, сантехнік - майстер. Вимоги від кандидата: досвід роботи за спеціальністю сантехніка, бажання працювати, бажана наявність відповідної освіти. Оплата праці: 750 Євро за місяць. Праця за кордоном в Литві..  

должность

введите название должности
город

введите название города

301 Moved Permanently


nginx/1.13.5
" target="_blank"> Искать!
Работа в Чехии, вакансия на стройке - Штукатуром

Работа в Чехии на стройке для Штукатуров, строительно-ремонтные работы (вакансии для строителей и разнорабочих). Требования к кандидатам: знания технологии отделочных работ, хорошие специалисты - мастера с опытом и умением - Штукатура, виза (Польские рабочие визы типа D..  

Робота в Німеччині - оператори екскаватора, чоловіки

Вакансії за кордоном для чоловіків - оператор екскаватора. Робота на будівництві - дорожні роботи, будівництво доріг. Оплата праці від: 1000 євро на місяць. Повна зайнятість, є вільні чотири дні на місяць. Вимоги до кандидатів: оператори повинні мати стаж 3-4 роки (праця на будовах)..  

Робота в Німеччині для чоловіків на будові, фасадчики

Праця за кордоном в Європі для чоловіків - спеціалісти на будівельні майданчики. Фасадчики (універсали): знання технології зовнішніх оздоблювальних робіт - обробка фасадів. Необхідні вміння майстрів: утеплення стін мінеральними плитами чи пінопластом..  

Работа в Польше для семейных пар

Работа за рубежом, вакансии - в теплице с помидорами - разная работа (опыт не нужен). Нужны работники: от 20 до 50 лет, работа почасовая 10-12 час. Требования к кандидатам: развитые мануальные способности - подвижность, желание работать..  

Работа за границей - резчики по металлу, Польша

Вакансия за рубежом для мужчин - резчик металла (газовым резаком). Обязанности работника: владение газовым резаком, резать металлоконструкции и другие металлические или стальные изделия, ломать старое оборудование. Требования к кандидатам: владение газовым резаком..  

Праця в Чехії - різноробочі на переробний завод, Чеська viza

Вакансії за кордоном у Європі на Чеських візах. Допомога з оформлення документів для відкриття Чеської робочої візи, запрошення на роботу, вакансія для чоловіків - різноробочий на підприємство (без досвіду). Набір працівників: хлопці-мужчини від 20 до 45 років..