Зачекайте будь ласка, триває пошук
Підписатися на розсилання вакансій в Білій Церкві

Вакансії в Білій Церкві (1-15 з 555):


Рабочие на сборку велосипедов, ПОЛЬША

СРОЧНО! Требуются рабочие на сборку велосипедов. Работа в городе Pruszków, пригород Варшавы. Заработная плата: 8 zl/час Проживание: 300 zl в месяц Питание: за свой счет Рабочий день: 10-12 часов Работа круглый год. Работа не сложная..  


Дилер, дистрибутор

Торгово-производственная компания, объвляет о открытии вакансии торгового представителя , дилера. Девушка или юноша, с высшим образованием. Хорошие навыки анализа рынка, ценообразования, продвижения продукта; Выполнение поставленных планов  Активная..  

Робота в Німеччині - оператори екскаватора, чоловіки

Вакансії за кордоном для чоловіків - оператор екскаватора. Робота на будівництві - дорожні роботи, будівництво доріг. Оплата праці від: 1000 євро на місяць. Повна зайнятість, є вільні чотири дні на місяць. Вимоги до кандидатів: оператори повинні мати стаж 3-4 роки (праця на будовах)..  

Робота за кордоном в Польщі, будівельники, бетонщики

Робота, праця за кордоном для чоловіків: бетонщики, муляри-штукатури, будівельні та ремонтні роботи. Вимоги до кандидатів: досвід роботи муляром та штукатуром, знання своїх обовязків, бажано базова польська, робоча віза. Потрібні особи для ремонту гідроспоруд (шлюзи) на дамбах озер..  

Робота в Німеччині - водії самоскидів, чоловіки

Вакансії за кордоном для чоловіків - водії категорії B + E (автомобілі самоскиди). Робота на будівництві - міжміські переїзди (дорожнє будівництво). Потрібні - свідоцтво міжнародника, картка тахографа. Оплата праці від: 1000 євро на місяць. Повна зайнятість..  

Робота в Норвегії - кухар

Вакансія за кордоном для жінок - кухар. Опис та обовязки виконуваних робіт: праця у їдальнях, кейтерингу, готелях. Кандидат отримує місце праці залежно від досвіду та навичок. Вимоги до кандидата: наявність диплому кухаря, знання англійської мови..  

Робота в Польщі, слюсар - металлоконструкцій.

Робота за кордоном - слюсар. Необхідні уміння та вимоги: відповідна кваліфікація (обов'язково), слюсарна обробка деталей, досвід роботи зі сталевими конструкціями, виконання робіт з розбирання, ремонту і складання простих складових одиниць..  

Робота в Польщі для студентів
відкрита зараз, Полтава, Одеса, Біла Церква, Київ

Робота для українських студентів в польщі. Унікальна пропозиція для Українців - Навчання в Польщі. Під час навчаня забезпечуємо працею, унікальна пропозиція для молодих людей без досвіду роботи - отримання вищої освіти за кордоном в..  

Навчаня та праця за кордоном в Польщі для студентів

Вища освіта за кордоном в Європі. Унікальна пропозиція для Українців - Навчання в Польщі. Під час навчаня забезпечуємо працею, унікальна пропозиція для молодих людей без досвіду роботи - отримання вищої освіти за кордоном в Польщі з..  

" target="_blank" title="Работа По Украине">
должность

введите название должности
город

введите название города
here" target="_blank"> Искать!
Слесарь, работа за рубежом в Польше

Слесарь - вакансия на нефтевой платформе. Необходимые навыки и требования: соответствующая квалификация (обязательно), слесарная обработка деталей, опыт работы со стальными конструкциями, выполнение работ по разборке, ремонту и сборке простых составляющих единиц..  

Робота в Чехії, вакансії для чоловіків

Вакансії за кордоном для чоловіків - праця на великих складах. Вимоги до кадидатів: потрібні мужчини від 20 до 35 років, володіння компютером на рівні простого користувача, бажання працювати у команді, робоча віза (Польська-національна). Обов’язки на великих складах: сканування..  

Робота в Польщі для жінок, на рибному заводі

Робота за кордоном, вакансії на рибному заводі. Потрібні жінки від 20 до 45 років. Опис та обовязки виконуваних робіт: розморожування рибних блоків, розкладання в пакети риби, контроль за роботою машини що завертає в плівку, контроль за роботою машини що клеїть етикетки..  

Робота в Норвегії - тесля (конструктор).

Вакансія за кордоном для чоловіків, тесля-конструктор. Вимоги від кандидата: 5 років документально підтвердженого досвіду в якості теслі - конструктора (у 2006 — 2015 роках), досвід роботи з дерев’яними конструкціями на будовах дерев’яних будинків..  

Робота в Польщі, арматурники, чоловіки, на будову

Вакансія за кордоном в Польщі для чоловіків - арматурники, на будівельні роботи. Вимоги: досвід роботи та знання своїх обовязків, читання технічних креслень, бажано базова польська, робоча віза (Польска-національна). Оплата праці: 10 злотих в годину нетто в перший місяць..  

Робота у Європі, робота в Польщі, водій міжнародник

Робота в Польщі, робота за кордоном. Водій на маршруті Польща - Європа. Вимоги: водійські права категорії С + Е, свідоцтво міжнародника, картка тахографа, чіп, ADR. Житло надається. Основна оплата до 1300 євро/місяць. Стаж від 2 років...